Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram/Marta Linkiewicz Marta Linkiewicz

Mamy ich zdjęcie!

To robi Marta Linkiewicz z Marcinem Dubielem. Dwie gwiazdy FAME MMA przyłapane w jednym samolocie, wylecieli z Polski! Specjalny powód

2023-07-28 17:03

Marcin Dubiel i Marta Linkiewicz to postaci, których fanom gal freak-fightowych nie trzeba przedstawiać. YouTuber i celebrytka od dawna są jednymi z największych gwiazd gali FAME MMA i jak się okazuje, prywatnie zdają się być także bardzo dobrymi znajomymi. Świadczy o tym ich wspólne zdjęcie z samolotu, które dostało się do internetu. Okazało się, że uczestnicy gal sportów walki opuścili Polskę i to w specjalnym celu! To wszystko wyjaśnia!

Marta Linkiewicz i Marcin Dubiel opuścili wspólnie Polskę! Influencerzy, którzy znani są ze swoich występów na galach freak-fightowych zdecydowali się na wyjazd na znakomitą imprezę, która od lat cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Nagranie, które umieścił Dubiel na swoich mediach społecznościowych wyjawia wszystko.

Marta Linkiewicz i Marcin Dubiel opuścili Polskę. Jest nagranie z samolotu

Nie często mówi sie o tym, aby osoby występujące na Fame MMA miały kolegów i koleżanki z federacji. Okazuje się jednak, że koleżeńską relację udało się nawiązać Marcie Linkiewicz i Marcinowi Dubielowi, a więc bardzo znanym wojownikom, których walki przyciągają uwagę wszystkich fanów freak-fightów. Okazuje się, że celebrytka i YouTuber opuszczą Polskę i już niebawem będą bawić się na jednym z największych festiwali muzyki elektronicznej na świecie - Tomorowland, który co roku odbywa się w belgijskim Boom. Nagranie z samolotu prezentujące jego i Martę Linkiewicz wraz z ukochanym dobitnie pokazuje, że zabawa szykuje się conajmniej przednia!

Marta Linkiewicz Marcin Dubiel

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Walka Blachowicza i Pereiry. Kto wygra?
Najnowsze