Tomasz Romanowski: Kim jest zwycięzca programu Tylko Jeden?

2020-03-06 6:18 MC
Tomasz Romanowski
Autor: Materiały prasowe Tomasz Romanowski

Kim jest Tomasz Romanowski? To zawodnik MMA, który okazał się zwycięzcą pierwszej edycji programu Tylko Jeden, dzięki czemu wygrał kontrakt z Federacją KSW o wartości 200 tysięcy złotych. Sprawdźcie informacje na temat Tomasza Romanowskiego.

W programie Tylko Jeden dziesięciu zawodników walczyło o kontrakt z KSW. Wszyscy byli skoszarowani w domu koło Warszawy, gdzie trenowali pod okiem dwóch doświadczonych szkoleniowców Marcina Wrzoska i Łukasza Zaborowskiego. Co tydzień dwóch z nich toczyło walkę. Przegrywający odpadał. Zwycięzcą okazał się Tomasz Romanowski.

Tomasz Romanowski - kim jest?

Tomasz Romanowski pochodzi ze Stargardu. Trenuje w tamtejszym klubie Berserkers Team. Od dziecka był zafascynowany sportem, trenując piłkę nożną, koszykówkę i zapasy. W MMA może się pochwalić sporym doświadczeniem. Na koncie ma dziewięć zwycięstw i siedem porażek. Walczył między innymi na FEN i Babilon MMA. W przeszłości pracował w Niemczech i Irlandii. Odkąd znów mieszka w Polsce, zatrudnił się jako bramkarz w nocnych klubach.

Tomasz Romanowski - Instagram, Facebook

Romanowski jest aktywny w mediach społecznościowych. Można go znaleźć na Instagramie i Facebooku. Na tym pierwszym ma ponad 7000 obserwujących, na tym drugim zgromadził ponad 6000 fanów.