Tomasz Sarara, Artur Szpilka, Michał Materla

i

Autor: Instagram/ tomasz_sarara Tomasz Sarara, Artur Szpilka, Michał Materla

Hitowe starcie

Tomasz Sarara zmierzy się z Michałem Pasternakiem! Hitowe starcie na High League, wszystko potwierdzone

2023-05-24 20:10

High League 7 zbliża się wielkimi krokami. 24 maja odbyła się pierwsza konferencja przed czerwcową galą. Odsłonięte zostały wszystkie karty przed nadchodzącą imprezą. Jednym z hitowych, sportowych pojedynków będzie walka Tomasza Sarary z Michałem Pasternakiem. Starcie zostało ogłoszone podczas środowej konferencji.

Tomasz Sarara zawalczy na gali High League 7. Gwiazda KSW po porażce z Errolem Zimmermannem poddawała w wątpliwość swoją przyszłość w mieszanych sztukach walki. Jak dowiedzieliśmy się podczas konferencji przed galą High League 7, Sarara będzie kontynuował swoją przygodę ze sportem dla freak-fightowej organizacji. Poznaliśmy także jego pierwszego przeciwnika, zakontraktowanego przez "Wysoką Ligę" Michała "Wampira" Pasternaka.

Jan Błachowicz dostanie walkę o pas? Musi spełnić jeden warunek, wszystko wyszło na jaw!

High League 7: Walka Sarara - Pasternak na gali w Krakowie!

Walka Sarara - Pasternak ma odbyć się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Szykują się potężne grzmoty. Obaj mają ogromne doświadczenie w sportach walki i z pewnością przygotują się znakomicie do pojedynku dla freak-fightowej organizacji.

Za Tomaszem Sararą z pewnością stanie lokalna publiczność. Gala odbędzie się w jego rodzinnym mieście, Krakowie. Pasternak wyjdzie do klatki po walce na FAME MMA 18, gdzie brutalnie rozprawił się z Piotrem Szeligą.

Szybki i wściekły Tomasz Adamek! Nie zgadniesz, jakiego sportu spróbował były mistrz, szalone wideo

Kiedy odbędzie się gala High League 7?

Gala High League 7 odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 17 czerwca. Transmisja w systemie PPV na HighLive.tv!

Sonda
Kto wygra walkę Sarara - Pasternak?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze