TOTALbet Punchdown 5. Już w piątek we Wrocławiu festiwal uderzeń „z liścia”! [KURSY I TYPY]

2021-10-21 17:05
Marek Maras Neryng przed TOTALbet Punchdown 5
Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Marek "Maras" Neryng przed TOTALbet Punchdown 5

Już w najbliższy piątek (22.10) we Wrocławiu odbędzie się gala Totalbet Punchdown 5. Kilkugodzinne widowisko, zawodnicy z całego świata i mnóstwo ciosów otwartą dłonią! Pierwsza we Wrocławiu, a piąta w historii, odsłona mistrzostw slapfightingu czyli tzw. "policzkowania" zapowiada się pasjonująco. Szesnastu zawodników powalczy o tytuł nowego Mistrza, a zwycięzca zgarnie nagrodę główną tj. 50 000 zł. Zaplanowano także kilka pojedynków specjalnych. TOTALbet jako sponsor tytularny gali – przygotował naturalnie szeroką ofertę kursów na to wydarzenie.

PunchDown jest największą federacją slapfightingu na świecie. Na oficjalnych galach zawodnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej, a więc tzw. drabinki. Pojedynki odbywają się w formule 1 na 1, przy stole i polegają na uderzaniu się na przemian w policzek z otwartej dłoni. O zwycięstwie – podobnie jak w innych sportach walki – decydują: nokaut lub werdykt sędziowski. Wszystkie dotychczasowe gale spotkały się z niezwykle pozytywnym odbiorem, a grono sympatyków tej widowiskowej dyscypliny stale rośnie, zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

Każda kolejna gala dostarcza nowych emocji - nie inaczej będzie i tym razem! Oprócz klasycznego turnieju odbędą się także pojedynki specjalne, w których w szranki stanie m.in. pięściarska mistrzyni świata Ewa Piątkowska, która zmierzy się z Moniką „Waldek" Rozmuz-Quandt. Do startów w tej formule powraca Monika „Esmeralda" Goldewska, której rywalką będzie Patrycja „Patusia" Karczewska. Jedno jest pewne – temperatura będzie wysoka, a mocnych i celnych ciosów z pewnością nie zabraknie!

Totalbet Punchdown 5 KARTA WALK. Kto walczy na gali Totalbet Punchdown 5? ZAWODNICY, WALKI, DRABINKA Punchdown 5

- Organizacja PunchDown rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Z każdą kolejną edycją wzrasta zainteresowanie publiczności tą „twarzową" dyscypliną, wzrasta też zainteresowanie zakładami bukmacherskimi na pojedynki slap fighterów. Na stronie totalbet.pl można znaleźć ofertę zakładów na to wydarzenie, a także zdobyć link do transmisji PPV. Jesteśmy podekscytowani, że możemy wspierać rozwój niekonwencjonalnego projektu tzw. „nowej siły" w sportach walki w Polsce – zauważa Dawid Synówka, Dyrektor Marketingu firmy Totalbet Zakłady Bukmacherskie, sponsora tytularnego Gali.

W międzynarodowym turnieju głównym weźmie udział szesnastu zawodników, a wśród nich m.in.:

  •  Dawid „Zaleś" Zalewski – dwukrotny Mistrz PunchDown, pokonał w trzeciej edycji rosyjskiego giganta tej dyscypliny Vasily’a „The Dumpling" Kamotskiy
  •  Marcin „Kostrześ" Kostrzewski - Mistrz Totalbet PunchDown 4
  •  Artur „Waluś" Walczak – strongman, półfinalista Totalbet PunchDown 3
  •  Marek „Maras" Neryng – armwrestler
  •  Słowak Nikolas „Predator" Tóth - wielokrotny Mistrz Świata w trójboju siłowym
  •  Peter „Aligator" Truchlik - reprezentant Słowacji w Armwrestlingu
  •  Brazylijczyk Wágner da Conceição Martins, znany na całym świecie jako Zuluzinho – profesjonalny zawodnik MMA oraz vale tudo

Mariola Gołota nazwała go "Tęczowym Misiem". Nie chodzi wcale o jej męża!

Gala TOTALbet Punchdown 5 odbędzie się 22. października (piątek) w klubie muzycznym Studio P1 The Next Level, znajdującego się przy ul. Szewskiej 3A we Wrocławiu. W role prowadzących wejdą tym razem Paweł „Trybson” Trybała oraz Michał Rogoziński. Początek gali już o godz. 19:00, a ci, którzy nie będą mieli możliwości zobaczyć jej na żywo mogą wykupić transmisję w systemie Pay Per View (PPV).

Kursy TOTALbet:

Zuluzinho – 1.60                                        „Buła” Filasiński – 2.20

„Zaleś” Zalewski – 1.15                               Tiagao – 4.30

„Esmeralda” Godlewska – 1.28                    „Patusia” Karczewska – 3.10

„Waldek” Rozmuz – 1.35                             Ewa Piątkowska – 2.80

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca gali TOTALbet Punchdown 5 dostępna jest TUTAJ oraz TUTAJ

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze