Marcin Najman z żoną

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman z żoną

Tajemnica ukochanej zawodnika

Tym w przeszłości zajmowała się żona Marcina Najmana. Profesja dla nielicznych, dzięki temu zmieniło się jej życie

2022-12-26 10:03

Osoby Marcina Najmana nikomu nie trzeba przedstawiać. Zawodnik sportów walki na scenie jest od wielu, wielu lat i mnóstwo wskazuje na to, że stoczy jeszcze parę walk. O Najmanie mówi się bardzo dużo, zwłaszcza w kwestiach sportowych. Jednak rzadko kiedy mówi się o jego życiu prywatnym. "El Testosteron" od dawna związany jest z Julitą Najman. Ukochana zawodnika rzadko pokazuje się publicznie, ale w przeszłości było nieco inaczej.

Marcin Najman to już postać niemal ikoniczna dla polskiego sportu. W przeszłości wiązano z nim ogromne nadzieje, jeśli chodzi o sukcesy w ringu, bo był obiecującym pięściarzem. Swoich sił próbował również w kick-boxingu, gdzie zdobył nawet pas mistrza Europy w wadze ciężkiej. Najmłodsi kibice kojarzą go jednak przede wszystkim z występów w mieszanych sztukach walki, gdzie w ostatnim czasie kontynuuje swoją karierę.

Żona Marcina Najmana i jej profesja w przeszłości. Tego mogliście nie wiedzieć

Niedawno głośno było o rywalizacji Najmana z Pawłem Jóźwiakiem, którą szef FEN wygrał błyskawicznie, a teraz wielu fanów freak-fightów będzie żyło starciem Najmana z Jackiem Murańskim, które będzie miało miejsce na początku przyszłego roku. Choć o "El Testosteronie" mówi się wiele, zdecydowanie mniej wiadomo o jego życiu prywatnym. Nie jest jednak tajemnicą, że zawodnik od lat związany jest z Julita Najman.

Para pobrała się w 2013 roku. A Marcin z Julitą poznali się na... gali sportów walki. Jak przypomina portal GlosWielkopolski.pl ukochana Najmana miała pracować na wydarzeniu jako ring girl. A jak wiadomo, taka profesja jest dla nielicznych, bo trzeba mieć odpowiednie warunki. - Boks łączy ludzi. Gala była akurat w jej mieście, w Ełku. Była ring girl. Nie wiem, czy to była miłość od pierwszego wejrzenia - mówił zawodnik dla kanału "Pyta Nie Błądzi". Julita Najman zdobyła również tytuł miss publiczności w 2009 roku w konkursie Miss Polonia Ziemi Ełckiej. I trzeba przyznać, że uroda ukochanej Najmana może rzucać na kolana.

Jacek Murański ostro o walce z Marcinem Najmanem na High League 6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze