UFC 237: Rose Namajunas - Jessica Andrade TV NA ŻYWO GODZINA Namajunas - Andrade TRANSMISJA STREAM ONLINE O której godzinie UFC 237 KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK Gdzie oglądać

2019-05-11 18:06 CH
Rose Namajunas
Autor: East News Rose Namajunas

UFC 237: Rose Namajunas - Jessica Andrade NA ŻYWO TRANSMISJA TV GODZINA Namajunas - Andrade: KIEDY walka? O której godzinie i gdzie oglądać UFC Namajunas - Andrade STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie gala UFC 237 KARTA WALK. Przed nami kolejna gala UFC, a na niej hitowa walka o pas w wadze słomkowej - Rose Namajunas kontra Jessica Andrade. Obie panią są doskonale znane w Polsce, bo walczyły z naszymi zawodniczkami. Mistrzowskiego pasa broni oczywiście Amerykanka Rose Namajunas. Czy brazylijska pretendentka odbierze jej pas? UFC Namajunas - Andrade O której godzinie TRANSMISJA UFC 237 KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK.

UFC 237: Namajunas - Andrade TRANSMISJA GODZINA STREAM ONLINE

Rose Namajunas kontra Jessica Andrade - to walka wieczoru na gali UFC 237 w Rio de Janeiro. Amerykanka i Brazylijka walczyły z polskimi zawodniczkami. Rose Namajunas dwukrotnie pokonała Joannę Jędrzejczyk, odbierając jej pas mistrzyni UFC w wadze słomkowej. Wcześniej przegrała z Karoliną Kowalkiewicz. Jessica Andrade z Jędrzejczyk przegrała. Za to niedawno pokonała Kowalkiewicz, nokautując ją brutalnie już na samym początku walki. Rose Namajunas po drugiej walce z Jędrzejczyk zrobiła sobie długą przerwę w startach. Być może zbyt długą. Nie walczyła już od 13 miesięcy. Dlatego forma Amerykanki jest wielką niewiadomą. Jessica Andrade walczy u siebie, w Brazylii. Będzie miała za sobą żywiołową publiczność co będzie jej atutem. Namajunas to szybkość, Andrade za to bije bardzo mocno. Kto będzie górą? Zdaniem bukmacherów w tej walce nie ma zdecydowanej faworytki. Nieco wyżej oceniane są szanse Andrade czyli brazylijskiej pretendentki. Walkę z pewnością uważnie oglądać będzie Joanna Jędrzejczyk. Była mistrzyni wierzy, że dostanie kolejną szansę na odzyskanie pasa i powalczy ze zwyciężczynią tego pojedynku.

Namajunas - Andrade TV NA ŻYWO TRANSMISJA STREAM LIVE UFC 237 Gdzie oglądać

UFC 237: Rose Namajunas - Jessica Andrade: KIEDY walka? O której godzinie i gdzie TRANSMISJA TV? Gala UFC 237 w Rio de Janeiro już w nocy z soboty na niedzielę - z 11 na 12 maja. Transmisja na żywo z gali na Polsacie Sport. Początek transmisji o godzinie 4 rano polskiego czasu (tylko karta główna). Walka wieczoru ok. godziny 5.30-6.00 rano.

UFC 237: Namajunas - Andrade KARTA WALK KOLEJNOŚĆ WALK

Karta główna

Rose Namajunas vs. Jessica Andrade
Jared Cannonier vs. Anderson Silva
Jose Aldo vs. Alexander Volkanovski
Thiago Alves vs. Laureano Staropoli

Karta wstępna:

Antonio Rogerio Nogueira vs. Ryan Spann
Kurt Holobaugh vs. Thiago Moises
Irene Aldana vs. Bethe Correia
Clay Guida vs. B.J. Penn
Carlos Diego Ferreira** - Francisco Trinaldo

Karta przedwstępna:

Luana Carolina vs. Priscila Cachoeira
Warlley Alves vs. Sergio Moraes
Raoni Barcelos vs. Carlos Huachin
Viviane Araujo vs. Talita Bernardo

Najnowsze