Jan Błachowicz

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Jan Błachowicz

UFC 267. Jan Błachowicz dał prezent Gloverowi Teixeirze przed walką. Wyjątkowy upominek na urodziny [WIDEO]

2021-10-30 15:59

Przed nami gala UFC 267! To prawdziwe święto dla fanów sportów walki z Polski. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą, a stawką starcia będzie pas w kategorii półciężkiej. Wcześniej do ringu wyjdą także Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk. Przed pojedynkiem „Cieszyński Książę” dał Brazylijczykowi wyjątkowy prezent z okazji urodzin.

Między Błachowiczem a Teixeirą od początku nie było złej krwi. Obaj darzą się szacunkiem i ewidentnie się lubią. W klatce górą może być jednak tylko jeden. Przed galą UFC 267 najpierw Polak odśpiewał swojemu przeciwnikowi „sto lat”. Wszystko oczywiście z okazji urodzin Brazylijczyka. Potem spotkali się także w toalecie. Tam znów wymienili kilka ciepłych słów. Trudno uwierzyć, że w sobotni wieczór mają się bić.

„Co się wydarzy? Będziemy walczyć za darmo?” – zagaił Teixeira. „Wciąż mam da ciebie prezent, przyjacielu” – odparł Błachowicz. „Musimy się spotkać, mam podarunek dla ciebie. Spodoba ci się” – dodał polski fighter. „OK. Czy to pas? Pas jest prezentem?” – wypalił Teixeira. „Pas zostaje u mnie” – zapewnił Polak. „A ja tego właśnie potrzebuję” – mówił Glover. „Nie, to coś innego” – powiedział Błachowicz.

UFC 267: Jan Błachowicz spotkał się z rywalem w... toalecie [WIDEO]

UFC 267: Błachowicz dał prezent Teixeirze

W końcu „Cieszyński Książę”, który jest obecnie mistrzem UFC w kategorii półciężkiej, odnalazł rywala w hotelowym lobby. - Tak jak obiecałem. Wszystkiego dobrego Glover – napisał na Instagramie Błachowicz, wręczając Brazylijczykowi butelkę piwa. Panowie zbili piąteczkę i razem zrobili sobie fotografię. Polak zaznaczył jednak, by rywal wypił piwo dopiero po starciu. Czyżby miało osłodzić Teixeirze porażkę?

Ekspert MMA typuje zwycięzców UFC 267 | Andrzej Kostyra
Sonda
UFC: Czy Polacy odniosą trzy zwycięstwa na gali UFC 267?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze