Jan Błachowicz

i

Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News Jan Błachowicz

UFC 267. Wzruszający gest sąsiadów dla Jana Błachowicza po porażce. Piękna niespodzianka

2021-11-01 5:47

Jan Błachowicz przegrał walkę o mistrzowski pas organizacji UFC z Gloverem Teixeirą. Niestety, do kraju wrócił bez tytułu. Nikt nie ma wątpliwości, że niedługo „Cieszyński Książę” wróci na zwycięską ścieżkę. Polak szybko wrócił do kraju, a na Instagramie pokazał, jaką niespodziankę zgotowali mu jego sąsiedzi. Coś pięknego!

Nie tak „Cieszyński Książę” wyobrażał sobie pobyt w Abu Zabi. Już w drugiej rundzie Glover Teixeira zmusił go do odklepania po świetnie zapiętym duszeniu. - Moje umiejętności zostały w pokoju hotelowym. Nie byłem dziś mistrzem, on był. On jest... Nie wiem, co to było. Potrzebuję czasu, by to przemyśleć. Coś było nie tak. To nie byłem ja. Nie chcę się usprawiedliwiać. Nigdzie się nie wybieram, wrócę na pewno. Potrzebuję odpocząć, nie jestem tchórzem. Będziecie mnie widzieć jeszcze w oktagonie - przyznał wprost podczas konferencji prasowej.

Będzie wielki rewanż?! Te słowa Jana Błachowicza nie zostawiają wątpliwości. Kibice mogą zacierać ręce!

UFC 267. Niespodzianka dla Błachowicza po powrocie

Najpierw zawodnik wrócił jednak do kraju. Jan Błachowicz jest już w swoim domu i… pokazał piękną niespodziankę, którą przygotowali mu jego sąsiedzi. - Kochani, bardzo dziękuję. Od razu humorek się poprawił. Fajnie, że jesteście ze mną jak jest dobrze i jak jest źle. Od razu lepiej się robi na serduszku – powiedział Błachowicz na nagraniu na Instagramie.

Na drzwiach widać było nie tylko piękne obrazki czy wyklejanki ze zdjęciami. Pojawiły się także napisy „Witamy w domu” czy „Jan Błachowicz – nasz mistrz”. Nie zabrakło wielkich balonów. Na twarzy byłego mistrza organizacji UFC w kategorii półciężkiej zagościł szeroki uśmiech.

Błachowicz uduszony na UFC 267! Polak stracił pas
Jan Błachowicz

i

Autor: Instagram / Jan Błachowicz Jan Błachowicz
Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze