UFC: Najlepsze nokauty 2020 roku. Jan Błachowicz wśród wyróżnionych! [WIDEO]

2020-07-02 19:20
Jan Błachowicz
Autor: Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz

Kibice uwielbiają nokauty! Organizacja UFC przygotowała zestawienie tych najefektowniejszych, które oglądaliśmy dotychczas w 2020 roku. W gronie wyróżnionych znalazł się Jan Błachowicz! Zobaczcie materiał i sami oceńcie, który nokaut zasłużył na miano najlepszego!

Organizacja UFC bardzo często organizuje swoje gale, więc autorzy materiały mieli w czym wybierać. W ten sposób powstał materiał prezentujący najlepsze dotychczasowe nokauty w 2020 roku. Uwzględniono tam również Jana Błachowicza, który bardzo szybko rozprawił się z Coreyem Andersonem podczas lutowej gali w Rio Rancho. Oprócz Polaka, w zestawieniu znaleźli się między innymi Cody Garbrandt i Francis Ngannou.

"Pudzian" z Zenkiem Martyniukiem! "Jest Zenek, jest impreza" [ZDJĘCIE]

Błachowicz jest w znakomitej formie. Wygrał siedem z ośmiu ostatnich pojedynków. "Cieszyński Książę" na każdym kroku podkreśla, że chciałby teraz walczyć o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze