UFC Błachowicz - Anderson KARTA WALK KOLEJNOŚĆ WALK na gali Błachowicz - Anderson. UFC Błachowicz - Anderson KTO WALCZY. JAKIE WALKI podczas gali UFC 15/16.02.2020 ZAWODNICY

2020-02-15 3:16 MSo
UFC Rio Rancho Błachowicz - Anderson KARTA WALK KOLEJNOŚĆ WALK
Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS UFC Rio Rancho Błachowicz - Anderson KARTA WALK KOLEJNOŚĆ WALK

Gala sportów walki UFC on ESPN+ 25 Rio Rancho: Błachowicz - Anderson zawodnicy. Kto walczy na gali UFC Jan Błachowicz - Corey Anderson? KARTA WALK UFC on ESPN+ 25 15/16.02.2020 Błachowicz - Anderson. Kolejność i karta walk na gali Błachowicz - Anderson. Czas na czwartą walkę wieczoru Jana Błachowicza w organizacji UFC. Na gali UFC on ESPN w Rio Rancho "Cieszyński Książę" podejmie Coreya Andersona. Będzie to rewanż za starcie z 2015 roku, gdy po jednogłośnej decyzji sędziów triumfował Amerykanin. Jakie walki można będzie obejrzeć podczas gali UFC on ESPN+ 25 15/16.02.2020? KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK gali Błachowicz - Anderson.

UFC on ESPN+ 25: Walka Błachowicz - Anderson KARTA WALK. Kolejność i karta walk na gali UFC on ESPN+ 25 15/16.02.2020

Fani z Polski nie mają wątpliwości, kto wygra nadchodzącą walkę wieczoru gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho. W nocy z soboty na niedzielę 15/16 lutego do ringu wejdą Jan Błachowicz i Corey Anderson. Będzie to rewanż, który może okazać się eliminatorem do mistrzowskiego starcia z Jonem Jonesem. By tak się jednak stało, o czym mówił sam "Cieszyński Książę", potrzebuje do tego efektownego zwycięstwa. Kibice nie obrażą się, jeśli będzie on podobnym do tego z pojedynku z Lukem Rockholdem. Ich pierwszy pojedynek miał miejsce na początku przygody Polaka z UFC. W 2015 roku, w drugim pojedynku dla największej organizacji na świecie, "Cieszyński Książę" przegrał w Las Vegas po jednogłośnej decyzji sędziów. Od tamtej pory z kolejnych dziesięciu pojedynków wygrał aż siedem i jest o krok od walki o pas. Fani nie mają wątpliwości, że w weekend czeka go 26. zawodowa wygrana w karierze.

UFC Błachowicz - Anderson KTO WALCZY?

Po znakomitym zwycięstwie Błachowicza w walce z Rockholdem, Polak mierzył się ostatnio z Jacare Souzą. Choć pojedynek wygrał, to triumfował po decyzji sędziów. Brazylijczyk dominował przy siatce, ale to "Cieszyński Książę" wykazywał większą inicjatywę i ku niezadowoleniu lokalnej publiczności został ogłoszony zwycięzcą. Faworytem bukmacherów jest jednak Amerykanin, który jest wyżej w rankingu niż Polak.

Gala UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę 15/16 lutego. Początek karty głównej zaplanowano na godzinę 2:00. Transmisja TV UFC on ESPN+ 25 odbędzie się w telewizji Polsat Sport. Na relację na żywo w Internecie zaprasza Sport.se.pl.

UFC on ESPN+ 25 Błachowicz - Anderson KARTA WALK KOLEJNOŚĆ WALK

Walka wieczoru: Jan Błachowicz - Corey Anderson

Karta główna:
Diego Sanchez - Michel Pereira
Montana De La Rosa - Mara Romero Borella
Brok Weaver - Rodrigo Vargas
Rogerio Bontorin - Ray Borg
Lando Vannata - Yancy Medeiros

Karta wstępna:
Tim Means - Daniel Rodriguez
John Dodson - Nathaniel Wood
Jim Miller - Scott Holtzman
Casey Kenney - Merab Dvalishvili
Macy Chiasson - Nicco Montano
Mark De La Rosa - Raulian Paiva

Najnowsze