Wiemy, gdzie i kiedy FAME MMA 18! Oficjalne informacje od federacji, kolejna gala na Śląsku [TYLKO U NAS]

i

Autor: FAME MMA materiały prasowe Wiemy, gdzie i kiedy FAME MMA 18! Oficjalne informacje od federacji, kolejna gala na Śląsku [TYLKO U NAS]

kiedy fame 18?

Ujawniamy, gdzie i kiedy FAME MMA 18! Oficjalne informacje federacji, kolejna gala na Śląsku [TYLKO U NAS]

2023-02-04 9:05

Jeszcze nie opadły emocje po gali FAME 17, która odbyła się w TAURON Arenie Kraków, a już możemy szykować się na kolejne wydarzenie organizowane przez freak-fightową federację. Okazuje się, że gala FAME 18, na której już na pewno dojdzie do m.in. walki Arkadiusza Tańculi z Maksymilianem Wiewiórką odbędzie się po raz kolejny na Śląsku, czyli w Gliwicach.

Miniona gala FAME 17 to jedno z tych wydarzeń, podczas których działo się naprawdę dużo. Od boleśnie wyglądającej kontuzji Marcina Wrzoseka, przez prawdziwy rollercoaster w straciu Amadeusza Ferrariego z Kamilem Łaszczykiem, aż po emocjonujący pojedynek Boxdela z Pawłem Jóźwiakiem. Jeszcze nie opadły do końca emocje związane z galą FAME 17, ale kibice już powoli mogą szykować się na kolejne wydarzenie freak-fightowej organizacji. Okazuje się, że nie będzie zbyt wiele czasu na odpoczynek przed kolejną galą FAME 18.

FAME MMA wraca na Śląsk! Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się FAME 18. Informacje od freak-fightowej organizacji

- Gala będzie... To jest chyba drugi tydzień maja - nie chcę pomylić dat, po majówce w Gliwicach - zdradził tuż po gali FAME 17 Michał Jurczyga, rzecznik prasowy federacji FAME MMA, przy okazji ujawniając również, co z Marcinem Wrzoskiem oraz dlaczego Amadeusz Ferrari opuścił klatkę na noszach. Zobaczcie całą rozmowę z rzecznikiem prasowym FAME MMA, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej.

Sonda
Oglądałeś/aś galę FAME MMA 17?
Najnowsze