Amadeusz Ferrari

i

Autor: materiały prasowe

FAME 17 RELACJA

Kuriozalny koniec FAME MMA 17! Boxdel pokonał Jóźwiaka w niecodziennych okolicznościach, Ferrari był o krok od wygrania z Łaszczykiem

2023-02-04 0:08

FAME MMA 17 RELACJA. Gala FAME MMA 17 zapowiadała się naprawdę emocjonująco i faktycznie taka była! Od samego początku mieliśmy ogromne emocje, a większość walk zakończyła się przed czasem! Na pewno na wyróżnienie zasługuje Alan Kwieciński za najbardziej widowiskowy nokaut czy Wacław "Wac Toja" Osiecki za znokautowanie Sebastiana Fabijańskiego w kilkadziesiąt sekund! Ogromne emocje przyniosły także dwie ostatnie walki - Ferrari był o krok od pokonania Łaszczyka, ale bokser okazał się lepszy, natomiast na sam koniec Boxdel pokonał Jóźwiaka, choć samo zakończenie walki odbyło się w ogromnym zamieszaniu. Poniżej znajdziecie relację ze wszystkich walk na FAME MMA 17. FAME MMA 17 WYNIKI.

FAME MMA 17 WYNIKI:

  • Michał "Boxdel" Baron - Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak - wygrana Barona przez odmowę kontynuowania walki
  • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Kamil "Szczurek" Łaszczyk - wygrana Łaszczyka przez TKO
  • Wacław "Wac Toja" Osiecki - Sebastian "Alterboy" Fabijański - wygrana Osieckiego przez KO
  • Cezary "Czarmageddon" Jóźwik - Tomasz "Gimper" Działowy - wygrana Działowego jednogłośną decyzją sędziów
  • Alan Kwieciński - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - wygrana Kwiecińskiego przez KO
  • Filip "Filipek" Marcinek - Robert Karaś - wygrana Karasia jednogłośną decyzją sędziów
  • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - Piotr "Szeli" Szeliga - wygrana Szeligi przez kontuzję rywala
  • Marcin "Rafonix" Krasucki - Mikołaj "Mixer" Magdziarz - wygrana Krasuckiego przez poddanie
  • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk - Wiktoria "Viki" Jaroniewska - wygrana Kołodziejczyk przez TKO

FAME MMA 17

Witamy w relacji na żywo z gali FAME MMA 17! Start relacji ok. godziny 20:00, bądźcie z nami!

Dobry wieczór! Już niedługo start gali FAME MMA 17! Obecnie trwa studio, ale mamy nadzieję, że już za chwilę będziemy szykowali się do pierwszej walki.

I tak właśnie jest, przed nami już pierwsza walka! Będzie to jedyna walka kobiet tego wieczoru, Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Wiktoria "Viki" Jaroniewska.

Obie zawodniczki już w klatce, za chwilę zaczynamy walkę!

Sheeya vs Viki runda I

Zaczęły!

Sheeya vs Viki runda I

KONIEC! Walka szybko przeniosła się do parteru i Sheeya od razu zyskała dużą przewagę nad Jaroniewską, jednak nie zdołała utrzymać jej przez cały czas. Na ok. minutę przed końcem Viki wyrwała się rywalce, ale... za chwilę została dopadnięta i Kołodziejczyk zaczęła zasypywać ją gradem ciosów, po czym sędzia przerwał walkę.

Jaroniewska bardzo mocno przeżyła porażkę, zalała się łzami tuż po jej zakończeniu.

Zanim jednak kolejna walka, to jeszcze prezentacja pozostałych zawodników. 

Cała prawda o zarobkach Kamila Łaszczyka w FAME MMA! Boxdel zajął jasne stanowiko "Dostaje dużo mniej" [TYLKO U NAS]
Cała prawda o zarobkach Kamila Łaszczyka w FAME MMA! Boxdel zajął jasne stanowiko "Dostaje dużo mniej" [TYLKO U NAS]

Póki czekamy na kolejną walkę, możecie dowiedzieć się więcej o tym, ile Kamil Łaszczyk dostanie za walkę na FAME MMA 17

Już za chwilę kolejne starcie! Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mikołaj "Mixer" Magdziarz.

Rafonix i Mixer już w klatce, za chwilę start.

Rafonix vs Mixer runda I

Zaczęli!

Rafonix vs Mixer runda I

KOOOOONIEEEEC! 

Rafonix rzucił się na rywala, zaczął okładać go ciosami i kopnięciami. Mixer zdołał przerwać ten pierwszy szturm, ale zaraz rywal znalazł się za jego plecami i duszeniem zakończył walkę jeszcze przed upływem minuty walki.

Lecimy z kolejnym pojedynkiem. Tym razem nie w MMA, ale w K1 - Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga.

Wrzosek i Szeliga już w klatce, zaraz zaczynamy!

Polish Zombie vs Szeli runda I

Zaczęli! Przypominamy, że walka odbywa się w formule K1.

Polish Zombie vs Szeli runda I

ALEŻ ZAKOŃCZENIE WALKI! Kontuzja eliminuje Wrzoska!

Panowie rozpoczęli dość spokojnie, Szeliga zaczął od mocnego ciosu, ale Wrzosek się obronił. Po chwili "Szeli" uderzył potężnym niskim kopnięciem, "Polish Zombie" został całkowicie ścięty z nóg i upadając jego ręka wygięła się tak, że doszło do obrzydliwej kontuzji łokcia!

Nie zatrzymujemy się! Teraz niezwykle interesująca walka, Robert Karaś, triathlonista, zmierzy się z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem. 

Ta walka także odbędzie się w formule K1.

Filipek vs Karaś runda I

Zaczęli!

Filipek vs Karaś runda I

Filipek, bardziej doświadczony, od razu ruszył na Karasia. Trafił parę razy, ale rywal nie przyjmował tej wymiany i potrzebował chwili, aby otrząsnąć się w swoim debiucie. Marcinek osłabiał rywala także kopnięciami na nogi, a Karaś nie miał na to zbyt wiele odpowiedzi. Pod koniec Karaś zdołał nieco odpowiadać ciosami rękoma oraz nogami, ale Filipek był wyraźnie lepszy.

Filipek vs Karaś runda II

Lepsza runda w wykonaniu Karasia, zdecydowanie częściej wychodził z inicjatywą, wyprowadzał więcej ciosów, z kolei Filipek już nie atakował tak często, kopał mniej, a co więcej, Karaś dobrze zaczął blokować te low-kicki. Walka była na chwilę przerwana, bo Karaś trafił przypadkiem rywala w krocze. Filipek szybko jednak wrócił, lecz po powrocie do walki jego rywal już zdecydowanie przejął inicjatywę i obijał go coraz więcej.

Filipek vs Karaś runda III

Runda zaczęła się od faulu Filipka - teraz to on trafił rywala w krocze, ale Karaś także szybko wrócił do walki. Akcji był już mniej, ale zdecydowanie więcej wyprowadzał ich Karaś. Niestety, w trakcie próby trafienia rywala kolanem, zahaczył też stopą o krocze i znów to Karaś dostał ostrzeżenie. Filipek wrócił do walki, ale niewiele się zmieniło - triathlonista cały czas mocno obijał swojego rywala. O wyniku zadecydują sędziowie!

Robert Karaś wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Paskudna kontuzja na FAME MMA 17! Ręka Marcina Wrzoska niezdrowo się wygięła, ciężko na to patrzeć
Paskudna kontuzja na FAME MMA 17! Ręka Marcina Wrzoska niezdrowo się wygięła, ciężko na to patrzeć

Tymczasem możecie zobaczyć, jak wyglądała kontuzja Marcina Wrzoska. 

Nie zwalniamy, dzisiaj lecimy naprawdę szybko! Przed nami kolejna walka - Alan Kwieciński vs Maksymilian Wiewiórka. I to kolejne starcie w K1.

Kwieciński vs Wiewiór runda I

Zaczęli!

Kwieciński vs Wiewiór runda I

Obaj zaczęli mocno, ale Alan z każdą chwilą był groźniejszy, celniej i więcej uderzał pięściami, nie żałował rywalowi też kopnięć. Udało mu się nawet doprowadzić do liczenia Wiewióra. Ten wrócił do walki, ale na kilkadziesiąt sekund przed końcem rundy wydawało się, że znów padnie! Alan mocno zaczął obijać Wiewiórkę, ten jakimś cudem zdołał to przetrwać i zdołał na tyle oddać rywalowi, że pod nosem Alana pojawiła się krew.

Kwieciński vs Wiewiór runda II

POTĘŻNY NOKAUT NA WIEWIÓRZE! Alan zmiótł rywala z maty...

Kwieciński vs Wiewiór runda II

Druga runda zaczęła się od potężnego ataku Alana i Wiewiór szybko padł na deski. Sędzia znów go liczył, ale Wiewiórka wstał i chciał walczyć dalej. Sytuacja powtórzyła się po kilkunastu sekundach, Wiewiór wciąż jednak wykazywał chęć do walki. Po tym Kwieciński zaatakował od razu kopnięciem z wyskoku i trafił rywala w głowę, gasząc mu światło. 

Nie ma jednak czasu na żadne przerwy, bo przed nami już kolejne starcie! Cezary "Czarmagedon" Jóźwik vs Tomasz "Gimper" Działowy.

Czarmagedon i Gimper już w klatce.

Czarmageddon vs Gimper runda I

Zaczęli!

Czarmageddon vs Gimper runda I

Zaczęło się od szalonego ataku Gimpera, który rzucił się na debiutującego rywala. Wyprowadzał cios za ciosem, wręcz zalewał Czarmageddona kolejnymi uderzeniami, ale ten wszystko to wytrwał i w końcu... tak odpowiedział, że Gimper poleciał na matę! Jóźwik ruszył na rywala, ale nie zdołał zdominować go w parterze. Walka wróciła do stójki i Jóźwik radził sobie coraz lepiej!

Czarmageddon vs Gimper runda II

Czarmageddon zaczął bardzo dobrze od kilku mocnych ciosów na głowę, ale Gimper szybko złapał rywala i przeniósł walkę do parteru. Jóźwik nie był wstanie wyrwać się spod rywala i to właśnie Gimper zdecydowanie w niej zapunktował, przez większość czasu kontrolując rywala w parterze.

Czarmageddon vs Gimper runda III

Gimper ledwo stał, Jóźwik mógł wejść mu za plecy i udusić go, ale popełnił błąd i oddał pozycję Gimperowi! Ten nie wypuścił już rywala z parteru i prawdopodobnie dzięki temu wygra na punkty. Szkoda trochę Czarmageddona, bo widać było, że ma szansę pokonać rywala, gdyby nie jeden błąd.

Gimper wygrywa jednogłośną decyzją sędziów! 

I kolejna walka w formule K1, tym razem do walki stają Wacław "Wac Toja" Osiecki i Sebastian "Alterboy" Fabijański.

Wac Toja vs Alterboy runda I

Zaczęli! Przypominamy, że to walka w K1 i to debiut obu zawodników.

Wac Toja vs Alterboy runda I

KOOOONIEEEEEC! Wac Toja znokautował Fabijańskiego! Szybka akcja, pierwszy nokdaun, za chwili wróciliśmy do walki i kolejne serie ciosów zmiotły Fabijańskiego.

Potworny nokaut na FAME MMA 17! Alanik zmasakrował Wiewióra latającym kopnięciem, brutalne zakończenie
Potworny nokaut na FAME MMA 17! Alanik zmasakrował Wiewióra latającym kopnięciem, brutalne zakończenie

Tymczasem możecie zobaczyć piorunujący nokaut Alana Kwiecińskiego.

Warto przypomnieć, że Fabijański był stawiany w roli faworyta, ale przetrwał tylko 35 sekund walki. Wac Toja pokazał się z naprawdę świetnej strony. Tymczasem chwila przerwy i przed nami dwie ostatnie walki tego wieczoru!

Przed nami walka wieczoru (choć nie ostatnia) gali FAME MMA 17! Amadeusz "Ferrari" Roślik zmierzy się z Kamilem "Szczurkiem" Łaszczykiem.

Ferrari vs Łaszczyk runda I

Zaczęli!

Ferrari vs Łaszczyk runda I

Pierwsza minuta minęła na badaniu się rywali, mało było ciosów, ale później Łaszczyk mocniej zaatakował rywala, ale Ferrari zdołał pójść po nogi rywala i go obalić! Łaszczyk zdołał to przetrwać, choć spadło na niego sporo ciosów i na kilkadziesiąt sekund przed końcem jeszcze próbował zaatakować rywala w stójce. Na koniec jeszcze Ferrari sfaulował ciosem w krocze.

Ferrari vs Łaszczyk runda II

Kilkadziesiąt sekund wyczekiwania i znów Ferrari obalił Łaszczyka! Roślik spędził całą rundę na bokserze, ale mimo tego, że miał już nawet dosiad, to nie zdołał go skończyć! "Szczurek" świetnie się bronił, ale włożył w to dużo sił. Jeśli znów da się obalić, to najpewniej przegra!

Ferrari vs Łaszczyk runda III

KOOOOOONIEEEEEEEEEC! ŁASZCZYK POKONUJE FERRARIEGO W PARTERZE!

Ferrari vs Łaszczyk runda III

W trzeciej rundzie znów Ferrari poszedł po obalenie i tym razem mu się to nie udało, ale długo trzymał nogę rywala i nie dawał mu się obijać. Sędzia musiał przerwać walkę na chwilę i wróciliśmy do stójki, a Łaszczyk musiał szukać nokautu. Ferrari długo kleił się do rywala, aby ten nie mógł wyprowadzać ciosów. W końcu Łaszczyk zdołał sam obalić Ferrariego i w dosiadzie dopadł rywala potężnymi ciosami z góry, sędzia musiał przerwać pojedynek.

Należy podkreślić, że sędzia przerwał tę walkę na 8 sekund przed końcem. Gdyby Ferrari wytrwał, to najpewniej wygrałby na punkty!

Teraz czeka nas dłuższa przerwa - czas na instalację klatki rzymskiej, w której zmierzą się Paweł Jóźwiak i Michał "Boxdel" Baron!

Wciąż czekamy na ostatnią walkę na FAME MMA 17. Mamy nadzieję, że lada moment Boxdel i Jóźwiak pojawią się w rzymskiej klatce.

I już jest! Rzymska klatka postawiona, Paweł Jóźwiak i Michał Baron wychodzą do walki!

Amadeusz Ferrari wyniesiony na noszach po walce z Łaszczykiem! Gwiazdor FAME MMA zostawił w klatce wszystko
Amadeusz Ferrari wyniesiony na noszach po walce z Łaszczykiem! Gwiazdor FAME MMA zostawił w klatce wszystko

Do walki jeszcze chwila, zdążycie jeszcze zobaczyć, jak Ferrariego wynoszono na noszach!

Jóźwiak i Boxdel już w klatce!

Boxdel vs Jóźwiak runda I

ZACZĘLI!

Boxdel vs Jóźwiak runda I

Panowie ruszyli oczywiście od razu do siebie i obaj wymieniali ciosy na głowę. Boxdel później próbował obalić Jóźwiaka, ale nie miał zbyt dużo miejsca, a Jóźwiak świetnie się bronił. Na minutę przed końcem Baron zdołał jednak podnieść rywala i obalić go na ziemię. "Boxdel" wszedł w dosiad, próbował kończyć, jednak prezes FEN wytrzymał do końca rundy!

Boxdel vs Jóźwiak runda II

Runda zaczęła się od kolejnej próby obalenia przez Boxdela, ale Jóźwiak złapał się siatki! Dostał ostrzeżenia, a kilkanaście sekund później zrobił to samo! To sprawiało, że kolejne złapanie siatki z jego strony oznaczałoby koniec walki. Minęło znów tylko kilka-kilkanaście sekund i prezes FEN... uderzył rywala w krocze! Ostatnia minuta minęła na powolnym obijaniu jeden przez drugiego. Wciąż jednak lepiej w tej walce wyglądał włodarz FAME MMA, ale nie zdołał znokautować rywala.

Boxdel vs Jóźwiak runda III

Ogromne zamieszanie w klatce! Sędzia zakończył pojedynek, będąc pewnym, że Jóźwiak nie chce kontynuować! Prezes FEN wyglądał, jakby jednak chciał dalej walczyć, ale werdykt już nie zostanie zmieniony!

Wszystko wyglądało tak, jakby Jóźwiak nie był świadomy o co pyta go sędzia. Prezes FEN kręcił głową, sędzia pokazał, że koniec walki, a dopiero po tym Jóźwiak pokazywał, jakby jednak chciał dalej walczyć. Ale nie został on wznowiony i Boxdel wygrywa z Pawłem Jóźwiakiem.

To już wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl! Do zobaczenia!

FAME MMA 17 RELACJA NA ŻYWO FAME 17 dzisiaj 3.02 ONLINE LIVE

FAME MMA 17 przyciągnie z pewnością wielu fanów freak-fightów. Na nadchodzącej gali zobaczymy wiele znanych z poprzednich gal twarzy, m.in. Alana Kwiecińskiego, „Gimpera”, Piotra Szeligę czy Marcina Wrzoska. Nie zabraknie także pojedynku pań, w którym Klaudia Kołodziejczyk skrzyżuje rękawice z Wiktorią Jaroniewską. Ale wiadomo, że fani najbardziej czekać będą na dwie ostatnie walki dzisiejszego zestawienia.

FAME 17 RELACJA LIVE FAME MMA 17 piątek 3 lutego NA ŻYWO w INTERNECIE WYNIKI

Przedostatnią w kolejności walką będzie starcie mianowane walką wieczoru, w której Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z profesjonalnym bokserem Kamilem „Szczurkiem” Łaszczykiem. Na sam koniec natomiast przygotowano walkę szefów FAME MMA i FEN – Michała „Boxdela” Barona i Pawła Jóźwiaka. Emocji przed ostatnim starciem nie brakowało i na konferencji przed galą doszło nawet do rękoczynów! Starcie w klatce może być więc naprawdę krwawe.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze