Kamil Łaszczyk

i

Autor: FAME MMA materiały prasowe Kamil Łaszczyk

taka jest prawda

Cała prawda o zarobkach Kamila Łaszczyka w FAME MMA! Boxdel zajął jasne stanowiko "Dostaje dużo mniej" [TYLKO U NAS]

2023-02-03 13:08

W ostatnim czasie spore zamieszanie w mediach zrobiło wynagrodzenie, które Kamil Łaszczyk miałby zarobić za walkę z Amadeuszem Ferrarim na FAME 17. Gaża pięściarza obrosła już legendami, ale jak wyjaśnił w rozmowie z "Super Expressem" Boxdel, Kamil Łaszczyk ma zarobić za walkę zdecydowanie mniej, niż mówią plotki w internecie.

Zarobki gwiazd federacji FAME MMA potrafią wzbudzać ogromne emocje szczególnie, kiedy w szeregach freak-fightowej organizacji pojawia się popularna osoba lub sportowiec, który może pochwalił się sporymi umiejętnościami i doświadczeniem. Nie inaczej było w przypadku Kamila Łaszczyka, który podgrzał atmosferę mówiąc, że jego wypłata w FAME MMA za walkę z Ferrarim będzie kilkunastokrotnie większa, niż najwyższa gaża za walkę bokserską. To zrobiło oczywiście masę plotek, a do tematu odniósł się Boxdel w rozmowie z "Super Expressem".

Boxdel szczerze o wypłacie Kamila Łaszczyka! Rozwiał wątpliwości, pięściarz zarobi zdecydowanie mniej

- Kamil dostał tyle łącznie za największą walkę (15 tysięcy dolarów przyp. red) ze sponsorami, ze wszystkim i nie powiedział kwoty za walkę tak jakby. Źle to zakomunikował, bo wychodzi tak, jakby dostał 800 tysięcy, a nie dostaje takiej gaży (...) Żeby być fair wobec Kamila, no to ja też nie będę mówił ile, ale nie jest to 800 tysięcy. Myślę, że Kamil się nie obrazi jeżeli powiem, że to jest dużo mniej pieniędzy. - wyznał w ostatnim wywiadzie przed FAME 17 Michał Baron. Zobaczcie całą rozmowę z Boxdelem, zaglądając do materiału wideo poniżej!

Listen on Spreaker.
Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze