Michał Boxdel Baron

i

Autor: SE Michał "Boxdel" Baron

ambitne plany

Ostatni wywiad Boxdela przed walką z Jóźwiakiem na FAME 17! Szef FAME MMA zdradził plany na kolejne walki [TYLKO U NAS]

2023-02-03 12:45

Wszystko wskazuje na to, że walka Boxdela z Pawłem Jóźwiakiem podczas gali FAME MMA 17 rozpoczęła nowy rozdział w życiu jednego z szefów freak-fightowej federacji. Nie tylko wziął się on za treningi i zgubił zbędny kilogramy, ale także ma ambitne plany na nadchodzący rok. Boxdel chciałby bowiem stoczyć kolejne walki. O wszystkim opowiedział w swoim ostatnim wywiadzie przed walką Boxdel - Jóźwiak na FAME 17.

Pomimo tego, że na karcie walk FAME 17 nie brakuje mocnych nazwisk oraz zestawień, wliczając w to oczywiście walkę wieczoru Amadeusz Ferrari - Kamil Łaszczyk, pojedynkiem wzbudzającym największe mocje jest walka Boxdela z Pawłem Jóźwiakiem, przede wszystkim przez otoczkę wokół starcia oraz dymy, które miały miejsce na konferencjach. Okazuje się, że starcie z prezesem FEN to jedynie początek wielkiej przemiany włodarza FAME MMA, który planuje częściej pojawiać się w klatce.

Boxdel zdradził ambitne plany na najbliższe miesiące. Ostatni wywiad przed walką Boxdel - Jóźwiak na FAME 17

- Rewanż z Pawłem Jóźwiakiem mam nadzieję, że to będzie moja czwarta walka w tym roku. Teraz chciałbym zawalczyć jeszcze na FAME nie wiem, czy w wakacje na przykład. Na pewno chciałbym pojechać na ALMMA, zmierzyć się tak amatorsko no i może udałoby mi się coś jeszcze chwycić. - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" jeden z szefów FAME MMA. Przy okazji zabrał on również głos w sprawie zarobków Kamila Łaszczyka oraz zdradził, czy możemy spodziewać się walki Piotra Szeligi z Natanem Marconiem. Zobaczcie całą rozmowę z Boxdelem, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Kto wygra walkę Boxdel - Paweł Jóźwiak?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze