Maryna Moroz, Władimir Putin

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS, ANDREI GORSHKOV, SPUTNIK, KREMLIN POOL PHOTO VIA AP Maryna Moroz, Władimir Putin

Ukrainka popłakała się w wywiadzie po walce na UFC. Wcześniej wystosowała apel do Putina: "Pi****l się s**o"

2022-03-07 7:27

Wojna w Ukrainie trwa i, niestety, wciąż eskaluje! Nie widać końca rosyjskiej inwazji prowadzonej przez władcę tego kraju, Władimira Putina. Cały świat protestuje przeciwko skandalicznym i nieludzkim decyzjom podejmowanym przez autorytarnego przywódcę. Podczas gali UFC 272 w ringu zaprezentowała się Maryna Moroz. W wywiadzie po wygranej zaczęła płakać, opowiadając o Ukrainie. Wcześniej wystosowała też apel do Putina.

To była emocjonująca gala UFC 272 z wielkim main-eventem Colby Covington kontra Jorge Masvidal. Wieczór dostarczył ogromnych wrażeń - szaleństwa radości, ale i wzruszeń. W obliczu wojny, która trwa w Ukrainie występ Maryny Moroz miał podwójne znaczenie. Reprezentantka tego kraju zmusiła do poddania trójkątem Mariyę Agapovą, a następnie udzieliła emocjonalnego wywiadu. Nie utrzymała nerwów na wodzy i zaczęła płakać. W tej trudnej sytuacji publiczność mogła to tylko nagrodzić wielkimi brawami. Moroz z trudem wypowiadała kolejne słowa o bliskich, którzy wciąż są w Ukrainie.

UFC 272: Emocjonalna wypowiedź ukraińskiej zawodniczki

- Na Ukrainie jest teraz wojna. Moja rodzina jest teraz na Ukrainie. Mam za sobą ciężki tydzień. Martwiłam się, płakałam, bo moja rodzina znajduje się w trudnej sytuacji. Dziękuję wszystkim, którzy wysłali mi wiadomości wsparcia, to był ciężki tydzień. Chce mi się płakać z powodu tej wojny, w której znajduje się mój kraj. Chwała Ukrainie - mówiła w wywiadzie udzielonym Joe Roganowi.

Wcześniej, jeszcze przed pojedynkiem, w rozmowie z TMZ Sports zaapelowała do prezydenta Rosji Władimira Putina. - Pi***ol się s**o! Kocham mój kraj. Nie dotykaj Ukrainy - mówiła do przywódcy agresora.

NIE PRZEGAP! UEFA interweniuje w sprawie barażu o MŚ. Kadra może nie zagrać w marcu, poznaliśmy potencjalny termin

Sonda
Czy z powodu wojny rosyjscy sportowcy powinni być wykluczeni ze startów?

UFC podjęło decyzję ws. rosyjskich wojowników

Dana White już wcześniej poinformował, że stanowisko organizacji UFC wobec rosyjskich sportowców jest jasne - nie ma mowy o żadnym wykluczaniu reprezentantów tego kraju. Co więcej, podczas UFC 272 zdecydowano się ogłosić, że legendarny "Dagestański Orzeł" Khabib Nurmagomedov zostanie wprowadzony do Galerii Sław. Były mistrz UFC jest bliskim znajomym Władimira Putina...

Zobacz także: Wielka zmiana w życiu Don Kasjo! Wrzucił zdjęcie z partnerką i oznajmił nowinę, wszystko się zmieni

Najmłodsze ofiary wojny Putina. Ołena Zełenska pokazała zdjęcia ukraińskich dzieci

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze