Żałoba w Gdyni

W tym mieszkaniu zmarł Mateusz Murański. Przed apartamentowcem ustawiono znicze. Żałoba w Gdyni

2023-02-11 22:05

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat w mieszkaniu w Gdyni. Tragiczne wieści zaskoczyły cały świat freak-fightów i sportów walki. Zobacz, jak wyglądał apartamentowiec, w którym mieszkał "młody Muran". Przed budynkiem ustawiono znicze.

Tragiczne informacje pojawiły się na początku lutego. Nie żyje Mateusz Murański, czyli jedna z gwiazd organizacji FAME MMA czy High League. Kontrowersyjny freak-fighter zmarł w Gdyni w mieszkaniu, do którego miał wyprowadzić się kilka miesięcy temu. Przed apartamentowcem, w którym mieszkał Murański postawiono znicze na gest wspomnienia zawodnika.

Kim był Mateusz Murański?

Mateusz Murański był jednym z najpopularniejszych freak-fighterów. Aktor zyskał popularność, dzięki występom w programie "Lombard. Życie pod zastaw". W mediach społecznościowych wypromował go konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Bił się w klatkach organizacji FAME MMA, High League, MMA Attack, PRIME Show MMA, Elite Fighters czy zawodowej federacji FEN

Murański stoczył dziewięć pojedynków w różnych formułach - od MMA, przez kickboxing po boks. Wygrywał czterokrotnie z "Epic Cheat Mealem", Warszawskim Dresikiem, Mielonidasem i Alanem Kwieciński. Porażki notował z Arkadiuszem Tańculą (dwukrotnie), Vaso Bakocevicem, KasjuszeQm "Don Kasjo" Życińskim i Pawłem Bombą.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze