Mateusz Murański nie żyje

i

Autor: materiał prasowe/HIGH LEAGUE

Jaka była przyczyna śmierci?

Wstępne przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego. Lekarze ustalili szczegóły, ważne fakty

2023-02-11 21:56

Mateusz Murański zmarł w wieku zaledwie 29 lat. Popularny freak-fighter odszedł z tego świata zdecydowanie przedwcześnie, a jego śmierć opłakiwana jest przez całe środowisko. Jak udało się dowiedzieć "Super Expressowi", lekarze ustalili wstępne przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego. Poznaliśmy ważne fakty w tej sprawie.

Mateusz Murański miał jedynie 29 lat. Jeden z najbardziej popularnych freak-fighterów odszedł z tego świata w swoim mieszkaniu w Gdyni. Informacje zostały potwierdzone "Super Expressowi" przez prokuraturę. W siecie wiele plotkowało się na temat domniemanych przyczyn śmierci Mateusza Murańskiego. Niesprawdzone informacje zalewały media społecznościowe. Udało nam się ustalić wstępne przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego.

Mateusz Murański nie żyje! Okropna wiadomość obiegła media, szokująca śmierć aktora i gwiazdy freak-fightów

Jaka była przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego? Wstępne ustalenia

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że do zgonu Mateusza Murańskiego miało dojść około sześciu godzin przed znalezieniem ciała, ok. godziny 5 lub 6 rano. Lekarze wstępnie stwierdzili obrzęk płuc, a także podniesioną temperaturę ciała na skutek zatrucia lekami lub środkami odurzającymi.

W piątek ma odbyć się sekcja zwłok, która pozwoli potwierdzić wcześniejsze ustalenia. - W piątek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Być może tego samego dnia będą znane jej wyniki - informuje prokurator Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

W rozmowie z "Super Expressem" prokuratura poinformowała, że w przypadku Mateusza Murańskiego będą prowadzone także badania toksykologii, której wyniki możemy poznać za kilka tygodni.

Sonda
Najlepsza walka Mateusza Murańskiego we freak-fightach to:
Marcin Najman ŻEGNA Mateusza Murańskiego. To WIELKA TRAGEDIA...

Kim był Mateusz Murański?

Mateusz Murański był jednym z najpopularniejszych freak-fighterów. Aktor zyskał popularność, dzięki występom w programie "Lombard. Życie pod zastaw". W mediach społecznościowych wypromował go konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Bił się w klatkach organizacji FAME MMA, High League, MMA Attack, PRIME Show MMA, Elite Fighters czy zawodowej federacji FEN.

To Jacek Murański zaalarmował służby w sprawie syna. Nieoficjalne informacje szokują

Murański stoczył dziewięć pojedynków w różnych formułach - od MMA, przez kickboxing po boks. Wygrywał czterokrotnie z "Epic Cheat Mealem", Warszawskim Dresikiem, Mielonidasem i Alanem Kwieciński. Porażki notował z Arkadiuszem Tańculą (dwukrotnie), Vaso Bakocevicem, Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim i Pawłem Bombą.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze