Jacek Murański, Mateusz Murański

i

Autor: Jacek Murański/FACEBOOK

nowe informacje

To Jacek Murański zaalarmował służby w sprawie syna. Nieoficjalne informacje szokują

2023-02-09 17:30

Sprawa śmierci Mateusza Murańskiego niezwykle bulwersuje fanów freak-fightów. Nikt nie spodziewał się, że ledwie 28-letni zawodnik tak nagle odejdzie z tego świata, a wielu kibiców i fanów zastanawia się nad okolicznościami tego dramatu. Jak nieoficjalnie dowiedział się „Super Express”, osobą, która zaalarmowała służby, był sam Jacek Murański, tata zmarłego.

W środę, 8 lutego, w sieci zaczęły krążyć niepotwierdzone informacje o śmierci Mateusza Murańskiego. Choć ciężko było w to uwierzyć, to później zostały one potwierdzone przez prokuraturę, która obecnie bada okoliczności śmierci 28-letniego aktora i zawodnika sportów walki. Jak wiemy, sekcja zwłok została zaplanowana na piątek, a wyniki niektórych badań mogą być znane dopiero po paru tygodniach. Chodzi o tak zwane badania toksykologiczne. - Ich wyniki odpowiedzą na pytanie, czy przyczyną śmierci sportowca mogły być środki odurzające – informują nas osoby znające kulisy śledztwa. Tymczasem pojawia się coraz więcej informacji dotyczących samej tragedii. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, kto zaalarmował służby w sprawie Mateusza Murańskiego.

Jacek Murański nie mógł skontaktować się z synem

Okoliczności śmierci aktora i zawodnika sportów walki będą więc dopiero wyjaśniane. Jednakże już z pierwszej informacji od prokuratury, która potwierdziła, że Mateusz Murański nie żyje, mogliśmy dowiedzieć się, że to jeden z członków rodziny próbował skontaktować się z 28-latkiem, a gdy to się nie udało, powiadomił służby. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się od prokuratury, że to Jacek Murański próbował się skontaktować się z synem, ale nie mógł wejść do mieszkania. Zaalarmował służby, które weszły do mieszkania i znalazły ciało Mateusz Murańskiego.

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła środowiskiem freak-fightu. Żegnają go byli rywale, jak Kasjusz „Don Kasjo” Życiński czy Arkadiusz Tańcula, z którym Murańskiego wiązała szczególna relacja. Na temat nagłego odejścia aktora i zawodnika wypowiedział się także Marcin Najman, który w marcu ma walczyć z Jackiem Murańskim, lecz obecnie nie ma pewności, czy walka ta odbędzie się.

Mateusz Murański nie żyje.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany