Mateusz Murański

i

Autor: AKPA

Pilne informacje!

Znamy termin sekcji zwłok Mateusza Murańskiego. Jest komentarz prokuratury

2023-02-09 16:33

Poznaliśmy datę sekcji zwłok Mateusza Murańskiego. Komentarzu w sprawie dla "Super Expressu" udzieliła prokurator Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Według uzyskanego komunikatu, do wszystkiego powinno dojść w piątek 10 lutego 2023 roku.

Znamy już datę sekcji zwłok Mateusza Murańskiego. prokurator Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku udzieliła informacji "Super Expressowi", w której powiedziała, że do działań związanycjh ze zgonem aktora i freak-fightera powinno dojść w piątek 10 lutego 2023 roku. Mamy oficjalne potwierdzenie.

Znamy datę sekcji zwłok Mateusza Murańskiego. Oficjalny komunikat rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

Wawryniuk, informując wczoraj "Super Express" o śmierci Mateusza Murańskiego zaznaczała, że przyczynę śmierci sportowca i aktora ustali sekcja zwłok. 

- O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich. Przyczyny śmierci zostaną ustalone po sekcji zwłok - stwierdziła Wawryniuk.

Dowiedzieliśmy się, że do sekcji zwłok powinno dojść w piątek 10 lutego 2023 roku, a jej wyniki mogą być znane jeszcze tego samego dnia.

- W piątek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Być może tego samego dnia będą znane jej wyniki - informuje prokurator Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

AKTUALIZACJA: W rozmowie z "Super Expressem" prokuratura powiedziała, że w przypadku Mateusza Murańskiego będą prowadzone także badania toksykologii, której wyniki możemy poznać za kilka tygodni.

Listen on Spreaker.
Najnowsze