Wardęga: Mam oko na szefa FAME

i

Autor: Jordan Krzemiński/AKPA Wardęga: Mam oko na szefa FAME

Wardęga zakończył karierę! Więcej nie zawalczy, szokujące przyczyny

2021-10-03 14:03

Sylwester Wardęga był jednym z bohaterów gali FAME MMA 11. W starciu z Dannym Ferrerim poniósł jednak porażkę. Rywal bardzo mocno go pobił, przez co youtuber opuszczał klatkę cały w ranach. Po upływie kilkunastu godzin od tych wydarzeń wydał oświadczenie informując, że była to dla niego już ostatnia przygoda w roli wojownika.

Gale organizowane przez federację FAME MMA cieszą się ogromną popularnością. Z edycji na edycję ona wyłącznie wzrasta. Nie dziwiło zatem, że przy okazji jedenastej odsłony pojedynków, wszyscy ponownie emocjonowali się występami zawodników. Fani z ciekawością spoglądali tak na wątek sportowy imprezy, gdzie królował pojedynek Normane'a Parke'a z Borysem Mańkowskim wygrany przez tego drugiego, jak i cała otoczkę wydarzenia.

Zobacz też: Wzruszający gest Borysa Mańkowskiego. Zrobił to od razu po triumfie w FAME MMA!

Pośród najciekawszych pojedynków był ten Sylwestra Wardęgi z Dannym Ferrerim. Pierwszy z wymienionych doznał porażki, a oprócz tego, że musiał przełknąć jej gorycz, opuścił klatkę z wieloma obrażeniami. Trochę czasu zajmie mu wyzdrowienie, ale nawet jeśli to nastąpi, to już nie mamy co spodziewać się kolejnego pojedyku Tak przynajmniej zapowiada sam zainteresowany, który na Instagramie uargumentował swoją decyzję motywując ją względami zdrowotnymi.

Sylwester Wardęga kończy przygodę z MMA

i

Autor: Instagram / Sylwester Wardęga Sylwester Wardęga kończy przygodę z MMA

Sylwester Wardęga z całą pewnością potrzebuje teraz nieco czasu, aby w spokoju się zregenerować po bardzo trudnym dla siebie wieczorze. Wszyscy ci jednak, którzy oczekiwali, że ujrzą go jeszcze w akcji, muszą zaakceptować inną decyzję.

ZMASAKROWANY WARDĘGA OPUSZCZA ARENĘ W GLIWICACH l FAME MMA 11
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze