Parke Mańkowski

i

Autor: instagram.com/famemmatv

Wzruszający gest Borysa Mańkowskiego. Zrobił to od razu po triumfie w FAME MMA!

2021-10-03 8:35

Borys Mańkowski w sobotni wieczór zadebiutował w federacji FAME MMA. Po dobrym pojedynku rozprawił się z Normanem Parke'em, jednocześnie rewanżując mu się za porażkę z 2019 roku. Po zakończonym pojedynku były wojownik KSW nie zastanawiał się nawet chwili - postanowił pokusić się o bardzo wzruszający gest.

Starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke'em było zapowiadane jako prawdziwy hit FAME MMA 11. I nie było w tym nic dziwnego. Pierwszy z wymienionych zawodników bardzo chciał zrewanżować się swojemu przeciwnikowi za porażkę, której doznał w 2019 roku, ale to przecież nie było wszystko. Obaj wojownicy gwarantowali wysoki poziom sportowy, co tym bardziej sugerowało, że warto z zaciekawieniem spojrzeć na ich pojedynek, do którego doszło właśnie w ramach gali z ramienia federacji FAME MMA.

Wypadek na FAME MMA 11 - zobacz ZDJĘCIA

Walkę na tych zasadach mogli stoczyć wyłącznie zawodnicy bardzo dobrze przygotowani. Doszło bowiem do starcia na dystansie piętnastu minut w małych rękawicach. Borys Mańkowski pod koniec starcia z Normanem Parke'em był nawet liczony, ale nawet pomimo tego faktu wytrzymał i ostatecznie rozstrzygnął pojedynek na swoją korzyść. A potem mógł rozpocząć zasłużoną fetę, którą zainicjował wzruszającym gestem.

Zobacz też: Borys Mańkowski zszokował wszystkich! Nazwał Parke’a „twardym kut***”, nie dało się tego przewidzieć

Były mistrz KSW postanowił, że puchar za pokonanie Normane'a Parke'a w ramach FAME MMA przekaże na licytację, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie legendarnego kickboxera Marka Piotrowskiego. 57-latek od dłuższego czasu boryka się z problemami natury neurologicznej. Ma problemy z poruszaniem się i mówieniem. Warto dodać, że już przed gestem Borysa Mańkowskiego pomoc emerytowanemu sportowcowi wyraziła federacja FAME MMA, zapowiadając wsparcie leczenia kwotą 20 tysięcy złotych.

TATA Amadeusza Ferrariego RZUCIŁ SIĘ na Alana Kwiecińskiego!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze