FAME 25: Zadyma między Labrygą a Załęckim
Denis Labryga zaprezentował się znakomicie podczas sobotniej gali FAME 25. 5 kwietnia w Częstochowie pokonał byłego zawodnika organizacji KSW I UFC Jaya Silvę i udowodnił, że jest niekwestionowanie najlepszym z freak-fighterów. Pojedynek toczył się na zasadach 3x5 minut w formule MMA i zakończył się totalną dominacją w wykonaniu Polaka. Fani na gali FAME 25 nie mieli żadnych wątpliwości, że Labryga w potencjalnym starciu ze skonfliktowanym Denisem Załęckim byłby górą.
Zmasakrowana twarz gwiazdy FAME. Tak wygląda Koziołek po otrzymaniu gradu ciosów od Sianosa
Do kolejnej konfrontacji między głogowianinem i torunianinem zaogniła się w strefie medialnej. Obaj zawodnicy spotkali się w media roomie podczas wywiadów. Momentalnie musiała interweniować ochrona, rozdzielając zawodników, którzy ruszyli na siebie. Cała sytuacja została uwieczniona na kanale „MMA Bądź na Bieżąco”.
Na FAME 25 Denis Załęcki przegrał z Filipem Bątkowskim przez dyskwalifikację. Walka toczyła się na zasadach „Solówki”, czyli boksu bez limitu czasowego. Po kolejnych faulach, „Bad Boy” został zdyskwalifikowany.
FAME 25: Wyniki gali
- Kamil "Taazy" Mataczyński vs Alberto "Afrykańska Maczeta" Simao - Taazy wygrywa przez dyskwalifikację Simao
- Wojtek Gola vs Łukasz "Tuszol" Tuszyński - Tuszol wygrywa przez TKO
- Denis "Bad Boy" Załęcki vs Filip Bątkowski - Bątkowski wygrywa przez dyskwalifikację "Bad Boya"
- Denis Labryga vs Jay "Da Spyda Killa" Silva - Labryga wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
- Magdalena "Angel" Loskot vs Sandra "Bad Girl" Staniszewska - Angel wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
- Marcin "Cesarz" Najman vs Bracia Neffati - Bracia Neffati wygrywają przez TKO
- Alan Kwieciński vs Bartosz Szachta - Szachta wygrywa przez TKO
- Marcin "Thanos" Sianos vs Jarosław "Koziołek" Kozieł i Przemysław "Sequento" Skulski - Thanos wygrywa przez dyskwalifikację Sequento i TKO na Koziołku
- Filip "Filipek" Marcinek vs Piotr "Lizak" Lizakowski - Lizak wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
- Grzegorz "Greg" Gancewski vs Krzysztof Ryta - Ryta wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
