Nie żyje Stephan Bonnar, gwiazda UFC

i

Autor: UFC Nie żyje Stephan Bonnar, gwiazda UFC

Należał do Galerii Sław UFC

Wielka gwiazda UFC nie żyje! Zmarł w wieku 45 lat. Stephan Bonnar miał kłopoty z sercem

2022-12-25 7:49

Tragiczne informacje przekazała organizacja UFC. W Wigilię Bożego Narodzenia przekazano wieści o śmierci uznanego zawodnika federacji. Stephan Bonnar miał 45 lat. UFC poinformowało, że przyczyną zgonu miały być komplikacje związane z pracą serca, gdy był w pracy. - Był jednym z naszych najważniejszych zawodników – wspomina go Dana White.

Stephan Bonnar nie żyje. Były zawodnik organizacji UFC był niezwykle poważany w federacji. Pojawił się w federacji walcząc w pierwszym sezonie programu „The Ultimate Fighter”. Bił się z takimi sławami jak Tito Ortiz (już w Bellatorze), Anderson Silva, Igor Pokrajac, Jon Jones, Krzysztof Soszyński czy Rashad Evans. Łącznie walczył w klatkach organizacji na całym świecie 24 razy.

Tomasz Adamek: W święta nie piję alkoholu, bo złożyłem śluby Bogu [WYWIAD]

Nie żyje gwiazda UFC, Stephan Bonnar. Był członkiem Galerii Sław UFC

Stephan Bonnar nie był pierwszą lepszą gwiazdą organizacji UFC. Najlepiej świadczy o tym fakt, że został włączony do Galerii Sław UFC. - Jego walka z Forrestem Griffinem zmieniła ten sport na zawsze i nigdy nie zostanie zapomniana. Fani kochali go, a on dawał z siebie wszystko. Będziemy za nim tęsknić – powiedział Dana White, szef UFC.

Organizacja złożyła kondolencje rodzinie Stephana Bonnara, który zmarł w wieku 45 lat z powodu zdrowotnych komplikacji związanych z sercem. Do tragicznego zdarzenia miało dojść, gdy Stephan Bonnar był w pracy.

Tak Mariusz Pudzianowski wypowiadał się o kupowaniu prezentów na święta. Przyznał, co woli wręczać

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany