Popek

i

Autor: SE Popek

Fala krytyki

Wielki hejt wylał się na Popka w internecie. Ludzie mają już tego po prostu dość

2022-12-15 21:10

Popek przez lata robił hit za hitem i nic dziwnego, że dzięki temu zdobył serca fanów polskiego rapu. Wierni miłośnicy muzyki wspierali swojego idola we wszystkich wyzwaniach, również tych sportowych. Ostatnio jednak pojawia się coraz więcej krytyki pod adresem muzyka i sportowca. Wielu fanom nie podoba się kierunek, w którym zmierza twórczość Popka i postanowili dać temu wyraźny wyraz.

Popek przez wiele lat swojej kariery wykreował niezliczoną ilość muzycznych hitów. Polacy świetnie bawili się przy kawałkach "Króla Albanii". Już dawno jednak próbujący swoich sił w MMA artysta odszedł od klasycznie postrzeganego rapu. Popek chętnie eksperymentuje z tym ważnym dla wielu fanów gatunkiem. Niektórym jednak się to mocno nie podoba. Coraz częściej jego muzyka to mieszanka rapu i popu. Choć taka twórczość znajduje swoich amatorów, to z drugiej strony naraża muzyka i sportowca na ogromną krytykę, czego przykład mieliśmy, gdy ostatnio opublikował na Facebooku piosenkę nagraną wraz z DJ Omenem i Obywatelem G.C. o tytule "Lustro".

Mariusz Pudzianowski postanowił powiedzieć, kiedy zakończy karierę! Szczere wyznanie, nie zostało mu dużo!

Nowa piosenka Popka. Ostry hejt

Popek prawdopodobnie nie przypuszczał, że zdania na temat kolejnego utworu będą aż tak podzielone. Zazwyczaj bowiem jego fani wiedzieli czego się po nim spodziewać i z reguły chwalili jego muzykę. Tym razem głosy były wyraźnie podzielone. Niektórym oczywiście utwór przypadł do gustu i świetnie się przy nim bawili. Inni jednak nie zamierzali siedzieć cicho w momencie, gdy ich idol postanowił wyraźnie zmienić swoją muzyczną drogę. Choć dalej wspierają go w sporcie i na scenie, to nie ukrywają, że taka muzyka nie wpisuje się w ich gusta.

Kamila Wybrańczyk odsłoniła piersi publicznie! Po tym wideo zalało ją tsunami komentarzy, rozochociła internautów

Popek w ogniu krytyki

i

Autor: Instagram Popek w ogniu krytyki

Fani mocno krytykują Popka

Wystarczy przejrzeć komentarze pod facebookowym postem. "Parodia" - czytamy w jednym z nich. Dalej inni obserwujący komentowali jeszcze mocniej. "Słabe. Nie w twoim stylu. Wypociny", "Słuchając czegoś tego.. idzie raczej w dół i coś ten hop hop się zmienił w łubudubu" - czytamy w kolejnych opiniach. Jeden z fanów z rozrzewnieniem wspominał dawne czasy. "Popuś wróć do klimatów które nagrywałeś w garażu w UK... to był sztos" - czytamy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze