zrobiło się gorąco

Kamila Wybrańczyk odsłoniła piersi publicznie! Po tym wideo zalało ją tsunami komentarzy, rozochociła internautów

2022-12-15 11:46

Fani Kamili Wybrańczyk doskonale wiedzą, że gwiazda freak-fightowych federacji FAME MMA oraz HIGH League może pochwalić się świetnym ciałem i często pokazuje je w mediach społecznościowych. "Kamiszka" tym razem postanowiła przypomnieć efekty jeden z sesji zdjęciowych, w których brała udział i rozpaliła internautów. Wszystko przez jej biust.

W świecie show-biznesu oraz sportu nie brakuje gwiazd, które są niesamowicie aktywne w mediach społecznościowych i do tej grupy bez dwóch zdań zalicza się Kamila Wybrańczyk. Gwiazda FAME MMA oraz HIGH League, a prywatnie także partnerka Artura Szpilki ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami i często publikuje w sieci kolejne posty i zdjęcia, na których m.in. chwali się swoim ciałem. Tym razem "Kamiszka" postanowiła przypomnieć internautom jedną z sesji zdjęciowych, w których niedawno brała udział. Wideo wywołało falę komentarzy. 

Kamila Wybrańczyk rozpaliła internautów! Pokazała filmik z sesji zdjęciowej, na której odsłoniła swoje piersi

Wybrańczyk doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wciąż może pochwalić się świetnym ciałem i nie ma zamiaru go ukrywać. Podczas jednej z sesji zdjęciowych, postanowiła pozować także naga od pasa w górę, a jej piersi zasłaniał jedynie rozłożysty bukiet kwiatów. Gwiazda FAME MMA i HIGH League postanowiła przypomnieć tę sesję fanom i wywołała niemałe poruszenie. Komplementy płynęły wartkim strumieniem. Zobaczcie sami, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany