CLOUT MMA 2: Piotr Bestia Piechowiak

i

Autor: CLOUT MMA CLOUT MMA 2: Piotr "Bestia" Piechowiak

Mocne ogłoszenie

Wielki powrót "Bestii" Piechowiaka! Niepokonany freak-fighter wagi ciężkiej stoczy kolejną walkę na CLOUT MMA 2

2023-09-11 22:22

CLOUT MMA odsłoniło naprawdę mocną kartę! Na drugiej gali najmłodszej freak-fightowej federacji do klatki powróci Piotr "Bestia" Piechowiak. Ten zawodnik może się pochwalić bilansem 3-0, na który składają się m.in. efektowne zwycięstwa z Marcinem Najmanem i Krzysztofem Radzikowskim. Czy po długiej przerwie "Bestia" odniesie kolejne zwycięstwo? Odpowiedź na to pytanie już 28 października na CLOUT MMA 2.

Piotr "Bestia” Piechowiak to kolejna gwiazda organizacji CLOUT MMA. Kulturysta i siłacz wejdzie do klatki już 28 października 2023 roku w ORLEN ARENIE w Płocku. Kto będzie jego przeciwnikiem? Rywal "Bestii” zostanie ujawniony już niedługo! Pora odsłonić kolejne karty przed galą CLOUT MMA 2, która odbędzie się 28 października w płockiej ORLEN ARENIE. Kolejnym zawodnikiem, który zaprezentuje się w klatce naszej organizacji jest Piotr "Bestia” Piechowiak, który wraca do freak-fightów po dłuższej przerwie, w której m.in. poświęcał się kulturystyce.

"Bestia” pozostaje niepokonany w klatce. Jego rekord w walkach MMA wynosi obecnie 3:0. Czy 28 października uda mu się odnieść czwarte zwycięstwo? Jego przeciwnika poznacie już niedługo. Sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 2 trwa na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na galę w ORLEN ARENIE w Płocku ruszają już od 49 złotych.

Karta walk CLOUT MMA 2:

  • Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA
  • Piotr „Bestia” Piechowiak – TBA
  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER
Najnowsze

Materiał sponsorowany