Marcin Wrzosek, PRIME SHOW MMA

i

Autor: PRIME MMA Wielki rywal Don Kasjo, Marcin Wrzosek, zawodnikiem PRIME SHOW MMA!

Wielki rywal Don Kasjo zawodnikiem PRIME SHOW MMA! Marcin Wrzosek zadebiutuje już w lipcu, dojdzie do rewanżu?

2022-05-20 9:35

Sensacyjny transfer w polskim MMA! Rywalizacja "Don Kasjo" i Marcina Wrzoska w FAME MMA przeszła do historii, bowiem "Polish Zombie" po porażce z Kasjuszem Życińskim został zwolniony z KSW. Ostatnio błyskawicznie rozprawił się z rywalem na gali WOTORE, a przed nim debiut w federacji "Don Kasjo"! PRIME SHOW MMA już w lipcu zorganizuje drugą galę, a były mistrz będzie jedną z jej gwiazd. Czy dojdzie do wielkiego rewanżu Kasjo - Wrzosek?

Marcin "Polish Zombie" Wrzosek został zawodnikiem PRIME SHOW MMA i wystąpi już 9 lipca w Gdyni na PRIME 2: Kosmos. Weteran i były mistrz KSW jest kolejnym mocnym nazwiskiem zakontraktowanym na zbliżającą się galę. Wrzosek jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Może się pochwalić imponującym dorobkiem 21 zawodowych walk w MMA, z których 14 wygrał. Podczas swojej bogatej kariery wziął udział w słynnym programie The Ultimate Fighter, w którym doszedł do półfinału. Następnie zakotwiczył w KSW, gdzie zdobył pas wagi piórkowej.

Jan Błachowicz ujawnia zaskakujące kulisy walki. Był o krok od porażki! Kibice tego nie dostrzegli

Wielki rywal Don Kasjo zawodnikiem PRIME SHOW MMA! Marcin Wrzosek zadebiutuje już w lipcu

Po wielu krwawych wojnach w klatce KSW, dość niespodziewanie postanowił zawalczyć z Don Kasjo w formule bokserskiej. "Polish Zombie" ostatecznie przegrał na kartach punktowych, ale wyraźnie się z tym werdyktem nie zgadzał. W ostatniej swojej walce błyskawicznie rozprawił się ze znanym nad Wisłą "Psychopatą" w formule gołych pięści. Z kim i w jakiej formule zmierzy się Wrzosek na PRIME 2?

Dziewczyna Don Kasjo po pierwszej gali PRIME MMA zyskała sporą popularność

Wrzosek w PRIME MMA. Będzie rewanż Kasjo - Wrzosek?

Na ten moment rywal "Polish Zombie" jest nieznany. Nie można jednak wykluczyć rewanżu z włodarzem PRIME SHOW MMA - Don Kasjo. Życiński zawalczył już podczas pierwszej gali PRIME, gdy pewnie pokonał Mateusza Murańskiego w boksie. Pierwsze doniesienia o drugiej gali tej federacji mówiły, że były gwiazdor m.in. programu "Ex na plaży" będzie jedną z głównych gwiazd. Aktualnie nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony.

Kamila Wybrańczyk przeszła ogromną metamorfozę! Aż trudno uwierzyć, jak zmieniła się od początku związku z Arturem Szpilką

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. Na karcie walk znajdą się czołowe polskie gwiazdy, influencerzy czy sportowcy.

Aktualna karta walk:

Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs TBA

Bombardier vs Stifler

Dominika Rybak vs TBA

Jaś Kapela vs TBA

Piotr Kaluski vs TBA

Tak wyglądały kulisy gali Prime MMA. Krew, pot i łzy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze