Kamila Wybrańczyk przeszła ogromną metamorfozę! Aż trudno uwierzyć, jak zmieniła się od początku związku z Arturem Szpilką

2022-05-19 15:15
Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka

W polskim sporcie wiele jest par, które intrygują kibiców, a jedną z nich jest związek Kamili Wybrańczyk i Artura Szpilki. Oboje trenują sztuki walki i od pewnego czasu regularnie walczą na największych galach. Ich miłość trwa już ponad 10 lat, ale uczucie rośnie z każdym dniem. "Kamiszka" zyskała sporą popularność, dzięki czemu m.in. rozwija własne biznesy. W rozmowie z "Super Expressem" Wybrańczyk przyznała, że przeszła ogromną metamorfozę względem początku związku ze Szpilką.

Przez lata Wybrańczyk towarzyszyła Szpilce w sportowej karierze. Była jego największym wsparciem i była przy nim podczas kolejnych walk. Sama przyznawała, że było to trudne, ale w końcu postanowiła wejść w buty ukochanego. W marcu 2021 r. zadebiutowała w oktagonie i podczas FAME MMA 9 pokonała "Zusje", dusząc ją zza pleców. Od początku było o niej głośno i błyskawicznie otrzymała szansę walki o pas z Martą Linkiewicz. Na gali FAME MMA 10 "Linkimaster" wygrała z "Kamiszką" niejednogłośną decyzją sędziów po niesamowicie wyrównanym starciu. 35-latka musiała przełknąć gorzką pigułkę, ale po pół roku wróciła do oktagonu. Poniosła wówczas niespodziewaną porażkę z Anną Andrzejewską, po której wygasł jej kontrakt z FAME. O usługi Wybrańczyk zabiegała federacja High League i to właśnie organizacja Malika Montany nakłoniła ją na kolejną walkę. Już 4 czerwca ukochana Szpilki zmierzy się z Ewą Brodnicką. Przed pojedynkiem z byłą mistrzynią świata zachowuje olbrzymi spokój. Być może ma to związek z ogromną metamorfozą w jej życiu.

Gorący komentarz Szpilki po podpisaniu kontraktu z KSW! Jest mega zajarany [TYLKO U NAS]

Kamila Wybrańczyk nie wstydzi się swojego ciała

Wybrańczyk przeszła ogromną metamorfozę. Aż trudno w to uwierzyć!

Wybrańczyk nie daje się wyprowadzić z równowagi w kolejnych konfrontacjach z byłą mistrzynią świata w boksie, mimo że jest stale zaczepiana. Podczas programu "Rundki" Brodnicka pocałowała rywalkę w trakcie "face to face", a następnie kilka razy ją popchnęła. Mimo to, "Kamiszka" zachowała stoicki spokój, za co niektórzy fani ją chwalą, a inni wytykają jej przynudzanie. Najbardziej irytującym momentem programu był dla niej telefon jednego z widzów, który krytykował jej wieloletniego partnera. Po wszystkim Wybrańczyk rozliczyła się z hejterami w rozmowie z "Super Expressem" i wyznała, że na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę.

Ewa Brodnicka stanowczo o Kasi Dziurskiej. Nie zostawiła wątpliwości przed debiutem pięknej pięściarki | KOLOSEUM

Sonda
Kto wygra walkę Brodnicka - Wybrańczyk na High League 3?

- Utarło się w naszym społeczeństwie, że osobom publicznym można ubliżać. Nie, nie można. My też mamy uczucia i jesteśmy normalnymi ludźmi, którzy wszystko przeżywają. Nie jest tak, że można nam nawtykać. Walczę z tym, hejt bardziej dotykał mnie kiedyś. Pamiętam pierwsze dwa lata, jak byłam z Arturem - jesteśmy już 11 lat razem - pamiętam, że płakałam w poduchę i mówiłam: "kurde, dlaczego ci ludzie to robią?". Nie rozumiałam tego i teraz kompletnie mnie to nie dotyka, ale przez to straciłam w sobie trochę empatii. Kiedyś byłam bardziej empatyczna. W tym momencie to we mnie zanikło, właśnie przez ten hejt stałam się gruboskórna - szczerze przyznała Wybrańczyk.

Kamila Wybrańczyk grozi Brodnickiej przed High League 3!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze