FAME MMA, Zbigniew Stonoga

i

Autor: Artur Hojny / SUPER EXPRESS, FAME MMA FAME MMA, Zbigniew Stonoga

Ostro!

Kłopoty FAME MMA?! Sprawa ze Stonogą w tle. Co się dzieje?

2022-09-13 12:04

Niespodziewane sytuacja dotknęła organizację FAME MMA. Jak poinformował na swoim Instagramie Sylwester Wardęga, jedna z konferencji nie może zostać w tej chwili odtworzona. Wszystko z powodu… skargi o zniesławieniu. Dlaczego film zniknął z YouTube’a? W tle jest sprawa Zbigniewa Stonogi.

FAME MMA ma problemy? Niepokojące informacje pojawiły się na Instagramie Sylwestra Wardęgi. Wszystko związane jest z ostatnią galą FAME 15. Podczas drugiej konferencji padały naprawdę mocne słowa i musieli na nie reagować szefowie, zakazując dyskusji na indywidualne tematy rodzinne i potencjalnie drażliwe. Mimo to, organizacji nie udało się uniknąć problemu. Wszystko przez słowa, które padały pod adresem aktywisty Zbigniewa Stonogi.

Wielkie problemy FAME MMA. Chodzi o Stonogę?

Fani wchodząc dziś na kanał YouTube FAME MMA mogli się nieźle zdziwić. - Ten materiał jest niedostępny w Twoim kraju z powodu skargi dotyczącej zniesławienia – czytamy przy materiale drugiej konferencji przed piętnastą galą.

Mariusz Pudzianowski jak jasnowidz Jackowski. Wstał przed 6 rano i złowróży, będzie coraz gorzej

Skąd mogą wynikać problemy organizacji? O szczegółach rozprawiał na swoim Instagramie Sylwester Wardęga. Współprowadzący konferencji przyznał, że może chodzić o słowa o Zbigniewie Stonodze. To właśnie on chwalił się za pośrednictwem Facebooka do uderzenia w kanał największej federacji freak-fightowej w Europie.

FAME MMA reaguje na zablokowanie wideo

Organizacja FAME MMA w komentarzu udzielonym "Super Expressowi" w tej sprawie przyznała, że cała sytuacja jest dla nich niezrozumiała.

- Jesteśmy zaskoczeni zablokowaniem materiału na portalu YouTube. W naszej ocenie podstawą do takiego działania powinien być wyrok sądu lub decyzja innej uprawnionej do takiego działania instytucji. Na chwilę obecną federacja nie otrzymała żadnej tego typu decyzji. Każda z wypowiadających się na naszych konferencjach osób jest świadoma indywidualnej odpowiedzialności za wypowiadane słowa. Jako federacja nie jesteśmy podmiotem uprawnionym do oceny wypowiadanych przez zawodników treści i dokonywania ich kwalifikacji prawnej. Nawiązaliśmy już kontakt z administracją YouTube, jesteśmy otwarci na współpracę. Zależy nam na jak najszybszym rozwiązaniu zaistniałej sytuacji ponieważ zablokowanie całości materiału jest niekorzystne zarówno dla nas jak i dla portalu - mówi rzecznik FAME, Michał Jurczyga.

Kulisy FAME MMA 15

Murański kontra Stonoga. Mocne oskarżenia „Murana”

Jacek Murański na konferencji przed FAME 15 szokował swoimi słowami. - Stonoga.. Co ich łączy z Szalonym Reporterem? Obaj organizują lipne licytacje. Stonoga dyma ludzi na kasę naiwniaków, oczywiście ludzie robią to z dobrego serca Ci ludzie działają i wpłacają temu oszustowi te pieniądze. Co robi Szalony Reporter? Szalony jak tam licytacja na dom odbudowę na Ukrainie? Rozliczyłeś się już?! - mówił na konferencji.

Dominika Tajner o związku z Mariuszem Wachem: Wielki kawał chłopa o gołębim sercu, jesteśmy szczęśliwi!

Stonoga nie czekał długo i odpowiedział na zarzuty Murańskiego. - Ty Cześć k***o. Murański posłuchaj Ty śmieciu w d**ę pie*****na k**wo na kaczych łapach, z ch**em na czole. Masz ku**o sprawę karną ze mną – ostro mówił.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze