Mariusz Pudzianowski, Jasnowidz Jackowski

i

Autor: Piotr Lampkowski / SE, Marcin Smulczyński / SE Mariusz Pudzianowski, Jasnowidz Jackowski

Okropna wróżba

Mariusz Pudzianowski jak jasnowidz Jackowski. Wstał przed 6 rano i złowróży, będzie coraz gorzej

2022-09-13 10:01

Mariusz Pudzianowski słynie z niejednego talentu. Były strongman, a obecnie jedna z czołowych gwiazd organizacji KSW udowadnia, że niczego się nie boi. Codziennie rano wstaje przed 6 rano, by nieco pobiegać i się rozruszać. Nie mogło być inaczej także teraz. Pudzianowski wyszedł z samego rańca i… od razu zaczął złowróżyć. Czy objawi w sobie duszę jasnowidza?

Mówisz tytan pracy, myślisz Mariusz Pudzianowski. Takich pracusiów jak najsilniejszy człowiek świata nie ma wielu. „Pudzian” haruje każdego dnia nie tylko, by być jednym z najlepszych zawodników KSW. Ma także firmę i inne pasje. Jest także świetnym motywatorem dla swoich fanów. Codziennie rano przesyła im dawkę motywacji do działania i regularnych ćwiczeń. Wszystko, by zachować jak najświeższy umysł przez cały dzień. We wtorkowy poranek zaskoczył każdego kibica. Zabawił się nieco w… jasnowidza Jackowskiego.

Mistrz KSW typuje walkę Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov. Ostatnio stawiał na Materlę, a teraz…

Mariusz Pudzianowski jak jasnowidz Jackowskiego. Będzie coraz gorzej?

Mariusz Pudzianowski na swoim Instagramie, jak każdego dnia, opublikował nagranie, przypominając fanom, że idzie pobiegać. Dla niektórych może to być coś dziwnego. W ten sposób „Pudzian” pokazuje jednak niezwykłą rutynę. Od lat nieprzerwanie biega dzień w dzień. To może robić wrażenie!

- Dzień doberek. Ooo, chłodno. Z gęby para leci. Za pięć szósta, księżyć. Maniek, z dnia na dzień coraz gorzej będzie. Ktoś się pyta, chce Ci się tak? Nie chce mi się, ale na samą myśl, że w grudniu trzeba wyjść i ma mi gazu braknąć i mam zdychać, to wolę wstawać i niech to boli, a ja będę wstawał swoje zrobić – powiedział Pudzianowski.

Trudno nie przyznać mu racji. Wraz z początkiem września temperatura w Polsce drastycznie spadła. Poranki rzeczywiście są coraz zimniejsze… Czyżby czekała nas sroga zima? Zobaczymy za kilka tygodni, czy przepowiednia „Pudziana”, że będzie jeszcze gorzej rzeczywiście się sprawdzi.

Zagotowało się przed HIGH League 4! Amadeusz Ferrari rzucił się na Bombę [WIDEO]

Andrzej Kostyra założył się z Przemkiem Saletą o flaszkę. Chodzi o hitowe starcie!

Kim jest Mariusz Pudzianowski?

Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Przez lata wchodził na szczyt sportów siłowych, będąc strongmanem. Od 12 lat świetnie radzi sobie w klatce MMA. Stoczył 25 walk, wygrał 17 z nich. Ostatnio w 16 sekund pokonał potężnego "Bombardiera" z Senegalu i w niecałe 2 minuty znokautował Michała Materlę.

Jak to możliwe, że Iga Świątek odnosi AŻ TAKIE sukcesy?

Włącz podcast SUPER SPORT i posłuchaj!

Listen to "Iga Świątek rakietą numer jeden. Co wspólnego ma z Robertem Kubicą? Jak NIEMCY przywitają Lewandowskiego?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze