Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

co dalej?

Wiemy, co dalej z Mariuszem Pudzianowskim i Mamedem Khalidovem w KSW! Dyrektor sportowy federacji o przyszłości ikon [WIDEO]

2022-12-19 10:47

Starcie Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem na gali XTB: KSW 77 było jedną z najważniejszych walk polskiego MMA w ostatnim czasie. Ze starcia dwóch legend KSW zwycięsko wyszedł Mamed Khalidov, ale fani już teraz mogą zastanawiać się, co dalej? Tym bardziej, że chęć walki z "Pudzianem" wyraził chociażby Artur Szpilka. Zapytaliśmy więc o to dyrektora sportowego KSW.

Lata mijają, ale Mariusz Pudzianowski jak był, tak i dalej jest jedną z największych ikon federacji KSW, której walki elektryzują fanów. Co prawda byłemu siłaczowi nie udało się pokonać Mameda Khalidova podczas gali XTB: KSW 77 w Arenie Gliwice, ale obaj gwiazdorzy federacji dostarczyli kibicom masę niezapomnianych emocji, Niemniej jednak, już chwilę po walce fani mogli zastanawiać się, w jakim zestawieniu teraz mógłby wystąpić Mariusz Pudzianowski. Swoją gotowość do walki z nim zgłosił m.in. Artur Szpilka, więc postanowiliśmy zapytać jedną z najważniejszych osób w federacji KSW, jakie mają plany dla swoich ikon. 

Mariusz Pudzianowski zawalczy na KSW z Arturem Szpilką? Dyrektor sportowy federacji opowiada o najbliższych planach

- Na pewno będą rozmowy, jakie Mariusz ma plany i ile jeszcze chce walczyć. To była największa walka w jego karierze i też różne refleksje przychodzą po takim pojedynku, także dajmy Mariuszowi to przetrawić. On pewnie w poniedziałek i tak będzie biegał o 5 (...) Pewnie w styczniu moi szefowie się z nim spotkają i będziemy planować kolejne wielkie starcia - powiedział po gali XTB: KSW 77 Wojsław Rysiewski w rozmowie z "Super Expressem" zdradzając, że już niebawem strony siądą do rozmów. Podobnie ma wyglądać również sytuacja Mameda Khalidova. 

Mamed Khalidov znów spróbuje zdobyć pas mistrzowski? Przyszłość ikon KSW niebawem będzie znana

Niewykluczone, że już niebawem przyjdzie nam zobaczyć walkę Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Mamed Khalidov z kolei być może znów powalczy o pas mistrzowski. - Dwóch super rozpoznawalnych zawodników, trochę starcie też dyscyplin, taki freak-fight w starym stylu. Pytanie, czy Artur już jest tak pewny swoich umiejętności w MMA, że podjąłby takie wyzwanie. Bo myślę, że Mariusz by się ani chwili nie zastanawiał - dodał Rysiewski. Zobaczcie całą rozmowę z dyrektorem sportowym KSW, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Czy oglądałeś/aś galę XTB KSW 77?

Mundial przeszedł do historii, a z nim - wszystkie jego absurdy.

Posłuchaj o wpadkach, których nie pokazali w tv!

Listen to "BYŁ NA MISTRZOSTWACH wymienia ABSURDY Kataru. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze