Norman Parke

i

Autor: FAME MMA Norman Parke

walka za pasem

Wiemy, kiedy Norman Parke stoczy kolejną walkę! Były gwiazdor FAME MMA i PRIME MMA ujawnił szczegóły, to już niedługo

2023-01-15 15:05

W ostatnim czasie Norman Parke zdradza coraz więcej informacji związanych z jego kolejną walką, która jak się okazuje odbędzie już niebawem. Irlandczyk z Północy najpierw pytał swoich kibiców, czy chcieliby zobaczyć go w walce na gołe pięści, a teraz podzielił się informacjami nie tylko na temat tego, kiedy znów zobaczymy go w akcji, ale również w jakiej formule odbędzie się pojedynek.

Odkąd Norman Parke wszedł w konflikt z włodarzami PRIME SHOW MMA i oskarżył ich, że ci nie wypłacili mu całości pieniędzy za jego walkę, zrobiło się nieco ciszej o Irlandczyku z Północy. Ten w ostatnim czasie znów zaczął robić się aktywny w mediach społecznościowych, publikując kolejne informacje o jego nadchodzącej walce. Najpierw na Instagramie Parke'a pojawił się wpis, w którym zawodnik pytał jego fanów, czy chcieliby zobaczyć go w walce na gołe pięści. Teraz jednak poszedł o krok dalej. 

Norman Parke ujawnił informacje o swojej kolejnej walce! Zostało niewiele czasu, poznaliśmy szczegóły

Były gwiazdor m.in. KSW, FAME MMA oraz PRIME SHOW MMA postanowił odkryć kolejne karty i wprost powiedzieć, kiedy możemy spodziewać się jego kolejnego pojedynku. Jak się okazuje, Fani Irlandczyka z Północy nie będą musieli długo czekać na kolejne starcie z udziałem Normana Parka. Przy okazji poznaliśmy również formułę pojedynku. 

Wiemy, kiedy Norman Parke stoczy kolejną walkę! Były gwiazdor FAME MMA i PRIME MMA ujawnił szczegóły, to już niedługo

- Siemka, następna walka będzie w marcu/kwietniu, specjalne zasady w których zawodnicy noszą kaski ochronne i dozwolone są kopnięcia na ziemi. Teraz moje walki będą kończone przed czasem - napisał w mediach społecznościowych Irlandczyk z Północy ujawniając kolejne informacje w sprawie jego walki. Na razie nie wiadomo jednak dla której organizacji zawalczy były gwiazdor m.in. KSW, FAME MMA oraz PRIME MMA.

Zobaczcie zdjęcia z ostatniej walki Normana Parke'a dla PRIME MMA, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy wyrzucenie Normana Parka z FAME MMA to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze