Norman Parke

i

Autor: Instagram/storminnorman6116 Norman Parke

Wiemy, kto wystąpi w walce wieczoru na Fame MMA! Przed nami wielki rewanż [KARTA WALK]

2021-08-15 22:28

Najpopularniejsza gala freak-fight wróci do nas już jesienią! Fani, którzy czekają na starcia celebrytów i influencerów dowiedzieli się w trakcie niedzielnej konferencji prasowej, kto wystąpi w trakcie walki wieczoru. Okazuje się, że włodarze federacji przygotowali dla nas wyjątkowo dużą niespodziankę, a na samej imprezie dojdzie do wielkiego rewanżu.

Fame MMA przyciągnęło dziś wzrok wszystkich fanów. Władze federacji freak-fight ogłosiły, jak będzie wyglądać najważniejsze starcie wieczoru w Fame MMA. Nie da się ukryć, że będziemy świadkami wielkiego show, a walka wieczoru może zapisać się w historii. Szczególnie że naprzeciw sobie staną znani rywale, którzy już raz mieli okazję się konfrontować.

Robert Lewandowski zabrał córki na piknik! Żona pisze o czerwonym winie [ZDJĘCIE]

Fame MMA. Wielki rewanż na gali freak-fightu

W trakcie konferencji prasowej gali dowiedzieliśmy się, że na popularnej gali staną naprzeciw sobie Norman Parke i Borys Mańkowski. Panowie znają się bardzo dobrze, ponieważ występowali już razem na gali KSW 47, kiedy to reprezentant Irlandii Północnej pokonał Polaka po trzech rundach jednogłośną decyzją sędziowską. Dla Parke'a będzie to druga gala Fame MMA w jego karierze. Przypomnijmy, że w trakcie ostatniej pokonał on "Don Kasjo" i podniósł pas federacji w boksie. Walka międz Mańkowskim a Parke'iem również będzie w formule tradycyjnego boksu, ponieważ Polak zmaga się jeszcze ze skutkami kontuzji, która uniemożliwia mu walkę w formule MMA.

Michal Doleżal przekazał informacje w sprawie zdrowia Kamila Stocha. Pilne wiadomości

Aby zobaczyć zdjęcia z gali Fame MMA 7, przejdź do galerii poniżej

Wielkie zainteresowanie walką. Mateusz Borek zabrał głos

Trzeba przyznać, że rewanż Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke'iem wzbudził wielkie emocje wśród obserwatorów sportów walki w Polsce. Swoje zdanie na ten temat ma chociażby dziennikarz Mateusz Borek, który zaznacza, że takie starcie jes wyjątkowo dużym wydarzeniem.

- Borys Mańkowski vs Norman Parke na Fame MMA. Walka sportowo lepsza niż wiele Main Eventów na galach stricte sportowych. Nie w MMA a walka w małych rękawicach w boksie. 15 minut bez przerwy - napisał Borek na swoim Twitterze.

FAME MMA 11 KARTA WALK

  • Walka wieczoru: Borys Mańkowski - Norman Parke
  • Sylwester Wardęga - Wojtek "OjWojtek" Przeździecki
  • Piotr "Popo" Węgrzyn - Mikołaj "Mikser" Magdziarz
  • Michał "Boxdel" Baron - Maksym "Maksymalnie" Ziółkowski
  • Smolasty - Miły Pan
  • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Filipek "Filipek" Marcinek
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula - Marcin Malczyński
  • Karolina "Way of Blonde" Bruszczyńska - Patrycja Wieja
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Aleksandr "Sasha" Muzheiko
  • Piotr "Szeli" Szeliga - Krzysztof "Wujaszek Fericze" Ferenc
Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Najnowsze