Wojtek Gola szczerze o odejściu Don Kasjo z FAME MMA! Szef federacji podsumował wybór byłej gwiazdy FAME MMA [TYLKO U NAS]

2022-01-25 11:48
Kasjusz Don Kasjo Życiński, Wojciech Gola
Autor: SE Wojtek Gola szczerze o odejściu Don Kasjo z FAME MMA

W ostatnich tygodniach Don Kasjo namieszał w świecie freak fightu, nie tylko odchodząc z federacji FAME MMA, ale również powołując do życia swoją organizację PRIME Show MMA. Włodarze FAME nie kryli, że było to dla nich zaskoczenia, a podczas ostatniej konferencji specjalnej FAME MMA Wojciech Gola miał okazję powiedzieć co czuł, gdy dowiedział się o decyzji Kasjusza.

Konferencja otwierająca rok 2022 w FAME MMA przyniosła fanom federacji oraz freak fightu wiele emocji, zwłaszcza ze względu na kolejne walki, jakie włodarze zapowiedzi w najbliższej przyszłości. Spotkanie było również okazją do tego, aby zapytać włodarzy FAME MMA o to, jak poradzili sobie z odejściem Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego oraz z tym, że powołał on do życia nową federację, która szykuje się do swojej pierwszej gali. - Żadnej konkurencji nie można lekceważyć, natomiast ja nie patrzę pod kątem konkurencji na PRIME. Robią swoje, my robimy swoje i trzeba iść do przodu po prostu. Zobaczymy, jak pierwsza gala im wyjdzie i wtedy się będziemy zastanawiali co dalej. Na tę chwilę możemy tylko czekać - wyznał Wojciech Gola komentując powołanie do życia nowej federacji przez Don Kasjo.

Mateusz Murański uderza w Marcina Najmana. Nie zawalczyłby za milion! "To jest ujma, hańba" 

Wojciech Gola podsumował odejście Don Kasjo z FAME MMA. Szczere wyznanie szefa federacji

Jeden z szefów federacji FAME MMA nie ukrywał również, że informacja o odejściu Kasjusza z federacji bardzo zaskoczyła włodarzy federacji. - Przykre to było. To był taki cios trochę, bo współpracowaliśmy niemal od początku istnienia federacji i ta wiadomość nas bardzo zaskoczyła (...) Myślę, że zawodnicy, których teraz ogłosiliśmy i ci, jakich jeszcze mamy spokojnie wypełnią tę lukę, a nawet będzie jeszcze lepiej - skwitował Wojciech Gola w rozmowie z "Super Expressem" po specjalnej konferencji FAME MMA otwierającej 2022 rok. Zobaczcie całą rozmowę z szefem FAME MMA w naszym materiale poniżej!

Joanna Jędrzejczyk trafi do KSW?! Dostała oficjalną propozycję. Szykuje się spektakularny rewanż

Sonda
Jak oceniasz decyzję Don Kajso o odejściu z FAME MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze