Na tę walkę czekali fani! FAME MMA 13 zapowiada się niezwykle emocjonująco

2022-01-23 21:55
Norman Parke
Autor: Instagram/storminnorman6116 Norman Parke

FAME MMA nie zamierza zwalniać tempa i planuje już kolejne gale. Podano już daty czterech kolejnych wydarzeń, które odbędą się w 2022 roku. Najbliższa gala, FAME MMA 13, odbędzie się już 26 marca i poznaliśmy już kilka nazwisk, które fani będą mogli obejrzeć w klatce. Jednym z najbardziej elektryzujących starć będzie walka Popek vs Parke. Podano także, kto zmierzy się w walce wieczoru.

FAME MMA 12, podobnie jak poprzedniego gale, okazała się dużym sukcesem. Nic więc dziwnego, że włodarze freak-fightowej federacji nie zwalniają tempa i podobnie jak w 2021, tak i w 2022 roku zorganizują cztery gale. Pierwsza z nich już 26 marca, kolejne zostały zaplanowane na 28 maja, 27 sierpnia i 29 października. Na tę chwilę oczywiście najwięcej wiadomo na temat najbliższej gali, czyli FAME MMA 13. Na niedzielnej konferencji 23 stycznia poznaliśmy nie tylko daty kolejnych gal, ale także część uczestników wydarzenia zaplanowanego na 26 marca. Szczególną uwagę fanów MMA przyciągać może starcie Normana Parke z Pawłem Mikołajuwem, czyli Popkiem. Nie będzie to jednak walka wieczoru.

Nie żyje były zawodnik UFC, Bellatora i KSW, został zamordowany. W przeszłości walczył z Khalidovem

Parke vs Popek na FAME MMA 13! Wróci także Jacek Murański

Oprócz wspomnianej walki dwóch zawodników o całkiem innych warunkach fizycznych, na FAME MMA 13 zobaczymy także starcie Sergiusz "NitroZyniak" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski, które będzie walką wieczoru. Wiadomo też, że na gali walczyć będą Jacek Murański oraz Daniel Majewski, ale ich rywale nie zostali jeszcze przedstawieni. FAME MMA poinformowało także o walce Robert Pasut vs Jakub "Japczan" Piotrowicz.

Joanna Jędrzejczyk trafi do KSW?! Dostała oficjalną propozycję. Szykuje się spektakularny rewanż

Co ciekawe, na FAME MMA 13 zadebiutować miał także znany raper „Sarius”. Na razie jednak nie wiadomo czy i z kim będzie walczył, bowiem jego pierwotny rywal, Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, związał się z federacją Prime Show MMA, zostając jej współwłaścicielem.

Sonda
Czy podobało ci się FAME MMA 12?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze