WOTORE 3 O KTÓREJ GODZINIE gala Wotore w sobotę 19.09.2020? Wotore 3 DATA i GODZINA

2020-09-19 11:52 JWa
Wotore 3 GODZINA i DATA
Autor: Wotore Wotore 3 GODZINA i DATA

WOTORE 3 O KTÓREJ GODZINIE zaczyna się Wotore gala w sobotę 19.09.2020? Gala WOTORE 3 dokładna DATA i GODZINA rozpoczęcia Wotore 3. Wotore 3 to kolejne wielkie wydarzenie w świecie sportów walki w Polsce. Kiedy Wotore 3 i o której godzinie TRANSMISJA Wotore 19 września? Walki na gołe pięści po raz kolejny dostarczą mnóstwa emocji kibicom. Sprawdź GODZINĘ WOTORE 3 i TERMIN WOTORE 3. O której godzinie początek Wotore?

WOTORE 3 GODZINA i DATA. Kiedy i o której godzinie WOTORE 3? Godzina Wotore 19.09.2020. Wotore to jedna z federacji, która przebojem zdobywa polski rynek sportów walki. To właśnie na jej wydarzeniach po raz pierwszy zobaczyliśmy walki na gołe pięści, które na całym świecie zdobywają coraz większą rzeszę fanów. Choć Wotore ma obecnie poważnego rywala w kraju w postaci federacji GROMDA, to wciąż może się chwalić, że to właśnie WOTORE jako pierwsze wprowadziło tę formułę starć nad Wisłę. Tym bardziej, że WOTORE 3 zapowiada się niezwykle ekscytująco. Przy okazji WOTORE 3 NA ŻYWO w INTERNECIE fani po raz kolejny przeniosą się w scenerię, przypominającą do złudzenia walki starożytnych gladiatorów. Okrągła, kamienna arena i do tego buchające dookoła płomienie ognia dodają krwawym walkom dodatkowej dramaturgii. Sprawdź o której godzinie WOTORE 3 w sobotę 19 września.

Wotore 3 TRANSMISJA TV STREAM ONLINE. Gdzie oglądać WOTORE 19.09.2020? Wotore 3 LIVE ONLINE gala Wotore NA ŻYWO w INTERNECIE

Godzina WOTORE 3. WOTORE 3 O KTÓREJ GODZINIE gala Wotore?

Wotore 3 GODZINA. O której początek Wotore 3? Gala Wotore 3 O KTÓREJ? Gala Wotore 3 będzie z pewnością niezwykle emocjonująca. Kibice po raz kolejny mogą spodziewać się krwawych starć i niezwykle wyrównanych pojedynków, po których zawodnicy z trudem opuszczają arenę. Tym razem przy okazji WOTORE 3 zobaczymy także jedno starcie o pas mistrzowski tej federacji. O której godzinie Wotore 3? Wotore 3 rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:30. Wszyscy chętni mogą wykupić dostęp do transmisji PPV na stronie organizatora.

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

KIEDY WOTORE 3? Godzina i DATA Wotore 3

Wotore 3 znowu przyciągnie przed ekrany komputerów mnóstwo kibiców. Tym bardziej, że WOTORE 3 nie będzie dostępne w telewizji na żywo. Jedyną możliwością, żeby obejrzeć galę jest wykupienie dostępnu w INTERNECIE. WOTORE 3 odbędzie się w sobotę 19 września. Początek gali WOTORE 3 19.09.2020 o godzinie 19:30!