ZADYMA przed galą Najmana. Zawodnik pocałował rywala, zaczęła się SZARPANINA [WIDEO]

2021-01-18 15:53 mso
VIP MMA: Fit Dzik i Adrian Cios
Autor: VIP MMA VIP MMA: Fit Dzik i Adrian Cios

Wielkimi krokami zbliża się gala Marcina Najmana VIP MMA 1! Podczas tego wydarzenia zawodnik sportów walki ma zakończyć swoją zawodową karierę po walce z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. W niedzielę 17 września odbyła się pierwsza konferencja przed wydarzeniem. Doszło do niemałego skandalu. "FitDzik" pocałował Adriana Ciosa, a po chwili rozpętała się zadyma. Obaj powalczą o tytuł najlepszego polskiego trenera personalnego.

Już 13 lutego odbędzie się ostatnie pożegnanie Marcina Najmana ze sportami walki. Na gali VIP MMA 1, "El Testosteron" zmierzy się z byłą gwiazdą organizacji FAME MMA Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. W niedzielę 17 stycznia odbyła się pierwsza konferencja prasowa przed wydarzeniem. Emocji nie brakowało! Najgoręcej było zwłaszcza między "FitDzikiem" a Adrianem Ciosem.

Narzeczona Szpilki znów POWIĘKSZY PIERSI. Dokładnie opisała, co zrobi z BIUSTEM. Będzie... okrągły?!

Najman OSTRO o AFERZE ze Stanowskim [KOLOSEUM]

Panowie rywalizować będą o miano najlepszego trenera personalnego. Stawkę walki traktują bardzo poważnie. W trakcie konferencji pierwszy raz stanęli twarzą w twarz. "FitDzik" postanowił złapać przeciwnika za głowę, a następnie go ucałował. Ciosowi się to nie spodobało. Momentalnie odepchnął rywala. Do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy rozłączyli zwaśnioną dwójkę.

- Najpierw musi dojść do pierwszej gali 13 lutego. Próbuję tę kartę walk tak spiąć, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na pewno nie będzie ani podczas gali, ani podczas konferencji szamba. Wielu się uśmiechnie, że to moja kolejna walka pożegnalna, ale naprawdę liczę, że to już ostatni raz - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Marcin Najman.

Gala VIP MMA będzie transmitowana jedynie w systemie PPV. Podczas wydarzenia zawalczą m.in. Ewa Piątkowska, Izabela Badurek czy Marcin Rekowski.

Najnowsze