Mamed Chalidow

i

Autor: East News Mamed Chalidow

Zbieraliśmy szczęki z podłogi, gdy zobaczyliśmy sposób Mameda Khalidova na upały! To WIDEO gwiazdy KSW podbija Internet, prawdziwy HIT

2021-07-07 7:30

Mamed Khalidov to nie tylko jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce i ikona federacji KSW, ale również zawodnik, który może pochwalić się wielką popularnością w mediach społecznościowych. Wojownik urodzony w Czeczeni niejednokrotnie udowadniał już na Instagramie, że ma poczucie humoru i swoimi postami rozbawiał do łez setki fanów. Nie inaczej było tym razem, gdy Khalidov podzielił się swoim sposobem na upały. Wideo od razu stało się hitem.

MMA w Polsce ma kilku ojców i bez wątpienia jednym z nich nazwać można Mameda Khalidova, który przez lata świetnych występów w oktagonie dorobił się statusu legendy KSW oraz jednego z najważniejszych zawodników w historii polskich sportów walki. Wojownik urodzony w Czeczeni oprócz wyśmienitej formy w klatce, może pochwalić się również poczuciem humoru, dzięki któremu Khalidov zdobył wielu wiernych fanów w mediach społecznościowych. Ikona KSW na Instagramie niejednokrotnie sprawiała, że fani płakali ze śmiechu i nie inaczej było tym razem. Przy okazji fali upałów, jakie nawiedziły nasz kraj, Mamed Khaldov w swoim stylu postanowił podzielić się swoim sposobem na poradzenie sobie z wysoką temperaturą. Filmik niemalże od razu stał się hitem. 

Filmik Mameda Khalidowa podbija Instagram

Legendarny zawodnik KSW postanowił bowiem... wejść do skrzynki wypełnionej wodą oraz kostkami lodu. Na nagraniu widzimy Khalidova siedzącego zanurzonego po samą szyję w wodzie, jednak wojownik pochodzący z Czeczeni nie byłby sobą, gdyby nie skomentował tego wydarzenia w zabawmy sposób. Khalidov wyznał bowiem do kamery, że siedzi w skrzyni... za karę, bo był niegrzeczny. Fani ikony KSW, podobnie jak w innych przypadkach, błyskawicznie zalali sekcję komentarzy emotnikonami płaczącymi ze śmiechu. Film Khalidova z kolei w zaledwie 8 godzin obejrzano prawie 50 tysięcy razy. 

Szef KSW odpowiada hejterom przed KSW 62! Martin Lewandowski wskazał piekielnie istotny szczegół [WIDEO]

Szef KSW uderza w FAME MMA | Andrzej Kostyra
Sonda
Kto jest lepszy w MMA?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze