Martin Lewandowski odpowiada hejterom przed KSW 62

i

Autor: Instagram/ martinlewandowski Martin Lewandowski odpowiada hejterom przed KSW 62

Szef KSW odpowiada hejterom przed KSW 62! Martin Lewandowski wskazał piekielnie istotny szczegół [WIDEO] | Andrzej Kostyra

2021-07-06 17:04

Kolejna gala KSW zbliża się wielkimi krokami, jednak kibice sportów walki nie kryją, że karta walk gali KSW 62 nie spełnia ich oczekiwań. Podczas ostatniej gali organizowanej przez największą polską federację mieliśmy okazję zobaczyć starcie Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, a teraz w walce wieczoru zmierzą się Szymon Kołecki i Akop Szostak. Szef KSW odpowiedział tuż przed galą hejterom podczas swojej rozmowy z Andrzejem Kostyrą.

Gala KSW 62 odbędzie się już 17 lipca, czyli nieco ponad po ostatniej gali. W czerwcu w walce wieczoru mieliśmy okazję oglądać długo wyczekiwane starcie Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, a teraz w walce wieczoru, podczas gali KSW 62 zmierzą się Szymon Kołecki i Akop Szostak. Fani nie kryją, że obecna karta walk jest zdecydowanie słabsza niż podczas kolejnych gal, jednak Martin Lewandowski zdaj się tym nie przejmować i odpowiedział hejterom w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. - Ja już od 2004 roku słyszę nawracające i krytyczne głosy i przykro mi, jeśli ktoś rzeczywiście w ten sposób do tego podchodzi. Wydaje mi się, że tutaj mamy z jednej strony bardzo mocno sportowo zbudowane nazwisko (...), a z drugiej jest mocne medialne nazwisko, więc takie zestawienie powinno się w moim odczuciu ciekawie oglądać, ale też rozumiem i doświadczam często tego, że fani są rozczarowani, ale taka jest też natura fana - stwierdził jeden z szefów KSW w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. - Czasami jednak bywa to przewrotne, że ta karta walk, która jest chwalona potrafi okazać się mniej interesująca niż ta, na której fani wieszają psy. Ważne jest też to, że nie każde zestawienie w KSW musi być jakieś stricte sportowe - dodał Martin Lewandowski. Zobaczcie całą rozmowę z szefem KSW w materiale wideo, który znajduje się poniżej! 

Szef KSW uderza w FAME MMA | Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski zostanie mistrzem KSW?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze