Znamy kolejnego rywala Don Kasjo! Gwiazdor FAME MMA zmierzy się z byłym mistrzem KSW!

2021-09-26 22:16
Kasjusz Don Kasjo Życiński
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Kasjusz "Don Kasjo" Życiński o walce z niedoszłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego

Don Kasjo bardzo dobrze zaprezentował się na FAME MMA 10, w którym zmierzył się z Normanem Parke w walce bokserskiej, mimo że ostatecznie ją przegrał. Na gali o numerze „12” znów zobaczymy Don Kasjo, który tym razem zmierzy się z innym byłym mistrzem KSW! Jego rywalem będzie Marcin Wrzosek.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński bardzo długo nie mógł pogodzić się ze swoją porażką w walce wieczoru na FAME MMA 10. W walce bokserskiej z Normanem Parke Don Kasjo pokazał się z naprawdę dobrej strony, ale sędziowie uznali, że to Irlandczyk był lepszy. Kolejne odwołania gwiazdora FAME MMA nic nie pomogły i w końcu musiał on zaakceptować swoją przegraną. Teraz jednak Don Kasjo wraca i jego kolejny rywal również może robić wrażenie, tak jak zestawienie z Parke! Na konferencji prasowej przed FAME MMA 11 włodarze organizacji przekazali, że Życiński zmierzy się w kolejnej walce z Marcinem Wrzoskiem, byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Swój tytuł Wrzosek dzierżył w latach 2016-2017. Do ich starcia dojdzie na gali FAME MMA 12.

Zbigniew Boniek zaczepił Marcina Najmana! Na odpowiedź nie musiał długo czekać

Don Kasjo przebalował prawdziwą fortunę! Więcej w galerii poniżej

Don Kasjo vs Marcin Wrzosek na FAME MMA 12!

Marcin Wrzosek swojej karierze walczył m.in. dla federacji PLMMA oraz FEN. Swój debiut w KSW zanotował on w 2016 roku pokonując Filipa Wolańskiego. W kolejnej walce z Arturem Sowińskim wywalczył już pas mistrza KSW w wadze piórkowej, który jednak stracił w 2017 roku przegrywając z Kleberem Koike Erbstem. W 2019 roku walczył z poprzednim rywalem Don Kasja, Normanem Parke, o tymczasowy pas KSW w wadze lekkiej, lecz Irlandczyk okazał się lepszy. W swojej ostatniej walce Marcin Wrzosek przegrał z Borysem Mańkowskim w lipcu 2020 roku na KSW 53. Teraz były mistrz tej federacji zadebiutuje w FAME MMA.

Noc brutalnych nokautów podczas UFC 266! Duża zasługa pogromczyni Joanny Jędrzejczyk

Sonda
Czy Don Kasjo pokona Marcina Wrzoska na FAME MMA 12?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze