PRIME Show MMA 5: Wielki Bu vs Łukasz Lupa

i

Autor: Instagram PRIME Show MMA 5: Wielki Bu vs Łukasz Lupa

Pierwsze szczegóły

Znamy pierwszą walkę gali PRIME 5! Ogłoszono rywala "Wielkiego Bu"

2023-05-16 22:14

Pierwsza walka na gali PRIME Show MMA 5 została ogłoszona! Ogłoszono rywala dla Patryka Masiaka, znanego jako "Wielki Bu". Do klatki wraca znany z występów m.in. w FAME MMA czy PRIME Show MMA Łukasz Lupa. Gala odbędzie się 1 lipca w hali Orbita.

Pierwszym ogłoszonym pojedynkiem piątej edycji gali PRIME jest starcie Łukasza Lupy z Patrykiem "Wielkim Bu" Masiakiem. Ponad 220 kg w klatce PRIME przyniesie ogromne emocje!

Marcin Najman uderza w Tomasza Adamka. Ostro ocenia jego umiejętności! Ale go wykpił

Kim jest Łukasz Lupa, rywal "Wielkiego Bu"?

Łukasz Lupa to już weteran gal freakfightowych. Pierwszy pojedynek w MMA stoczył w 2018 r. Lupa do tej pory wygrywał dwa razy i przegrywał trzykrotnie. Rekord 2-3 jest jednak złudny, reprezentant Rawicza przegrywał z czołówką freakfighterów w Polsce - Arabem i Pawłem Tyburskim, z którym mierzył się na gali PRIME 1. Często brał walki na zastępstwo, tym razem Lupa jest w pełnych przygotowaniach i zapowiada, że w końcu pokaże na co go stać!

Patryk Masiak, czyli popularny „Wielki Bu", to przede wszystkim pięściarz, który postanowił spróbować walk w MMA. Na gali FEN 45 w zaledwie 35 sekund zdeklasował byłego rywala Mariusza Pudzianowskiego w KSW - Nikolę Milanovica. W kolejnym pojedynku zmierzył się w walce na zasadach K-1 w małych rękawicach, którą również zwyciężył w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Walki dzieliły zaledwie 2 tygodnie.

Zawodnik MMA został zastrzelony przez policjanta w pubie. Ogromna tragedia! Tajemnicze okoliczności

Kiedy gala PRIME Show MMA 5?

Karta walk PRIME 5 będzie obfitować w wiele zaskakujących i obfitujących starć. Czeka nas kilka głośnych debiutów, jak i walki największych gwiazd federacji. Gala PRIME 5 odbędzie się już 1 lipca 2023 na hali Orbita we Wrocławiu. Sprzedaż biletów ruszyła w serwisie Eventim. Gala odbędzie się tradycyjnie w systemie PPV.

Marcin Najman o umiejętnościach Adamka w MMA i potencjalnej walce z Murańskim w turnieju High League
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze