Norman Parke

i

Autor: Instagram/ storminnorman6116 Norman Parke

wszystko jasne

Znamy szczegóły kolejnej walki Normana Parke'a! To już postanowione, klamka zapadła

2023-01-26 7:43

Po tym, jak federacja FAME MMA zdecydowała się ostatecznie zakończyć współpracę z Normanem Parkiem, a Irlandczyk z Północy niedługo później odmówił walki na PRIME MMA wielu fanów mogło zastanawiać się, gdzie teraz będzie walczyć "Stormin". Jak się okazuje, nie miał on problemów ze znalezieniem zatrudniania i teraz pochwalił się szczegółami swojej kolejnej walki.

Norman Parke bez dwóch zdań ma niezwykle bogate CV, a w czasie swojej kariery miał okazję walczyć chociażby dla UFC, KSW, FAME MMA i PRIME SHOW MMA. O ile zawodnik z Irlandii Północnej fenomenalnie wręcz odnajdywał się w realiach polskiego freak-fightu, to raczej trudno spodziewać się, aby miał jeszcze okazję wystąpić na którejś z polskich gal. Po tym, jak FAME MMA zakończyło z nie współpracę, Parke odmówił walki a PRIME MMA twierdząc, że federacja jest mu winna pieniądze. Szybko jednak znalazł nowe zatrudnienie i już niebawem będzie walczyć w Czechach. 

Wiemy, gdzie i kiedy Norman Parke stoczy kolejną walkę! "Stormin" podał kolejne szczegóły

Od pewnego czasu Norman Parke publikuje kolejne informacje na temat swojej przyszłej walki, odsłaniając w ten sposób kolejne karty. Wcześniej Irlandczyk z Północy chwalił się swoim fanom, że walka ta będzie miała miejsce na przełomie marca i kwietnia. Teraz z kolei poinformował, że nie odbędzie się ona w Polsce, a u naszych południowych sąsiadów. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy będzie to tamtejsza federacja, czy jedynie Polacy zorganizują tam jedną z gal. 

Znamy szczegóły kolejnej walki Normana Parke'a! To już postanowione, klamka zapadła

- Siemka, będę teraz walczyć w Czechach na dużym wydarzeniu w profesjonalnej walce, dam jednej osobie szanse na stanie w moim narożniku podczas walki - napisał na Instagramie "Stormin" chwaląc się kolejnymi szczegółami swojej przyszłej walki. Na oficjalne ogłoszenie starcia oraz nazwę federacji, która doszła z nim do porozumienia wciąż musimy jednak czekać. 

Sonda
Czy wyrzucenie Normana Parka z FAME MMA to dobry pomysł?
Łaszczyk za walkę z "Ferrarim" zarobi jak za 15 pojedynków w boksie.
Najnowsze