Adam Małysz

i

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Adam Małysz

już tego nie ukrywa

Adam Małysz nie mógł tego dłużej ukrywać! Prawda o prezesie PZN sprawi, że wielu padnie! Mało kto sobie to wyobrażał

2023-06-29 20:39

Adam Małysz to bez dwóch zdań jedna z ikon polskiego sportu oraz postać, która cieszy się w Polsce statusem legendy. "Orzeł z Wisły", a obecnie prezes Polskiego Związku Narciarskiego postanowił publicznie przyznać się do tego, że swego czasu mógł spróbować swoich sił również w... sportach walki. Przy okazji doniesień o ewentualnym starciu Piotra Żyły, Adam Małysz postanowił ujawnić informacje, że także otrzymał ofertę pojedynku.

Kiedy tuż przed konkursem drużyn mieszanych na Średniej Krokwi podczas Igrzysk Europejskich gruchnęła wieść, że Piotr Żyła niebawem może zmierzyć się w oktagonie ze Sławomirem Peszko, świat skoków narciarskich żyje przede wszystkim tą wiadomością. Do ewentualnego starcia Żyła - Peszko odniósł się nawet Apoloniusz Tajner, który oceniał szanse polskiego skoczka. Okazuje się, że również Adam Małysz ma w tym aspekcie co nie co do powiedzenia, bo sam również miał okazję otrzymać propozycję wejścia do oktagonu. 

W takiej roli Adama Małysza nikt sobie nie wyobrażał! "Orzeł z Wisły" przestał to ukrywać

Jak podaje Piotr Majchrzak z portalu "sport.pl", prezes Polskiego Związku Narciarskiego po zakończonym konkursie drużyn mieszanych w rozmowie z dziennikarzami postanowił publicznie przyznać, że jego również chciano zwerbować do świata sportów walki. "Orzeł z Wisły" przy okazji pokusił się również o ocenę, w jakiej płaszczyźnie czułby się lepiej. 

Adam Małysz nie mógł tego dłużej ukrywać! Prawda o prezesie PZN sprawi, że wielu padnie! Mało kto sobie to wyobrażał

- Sam kiedyś dostałem ofertę walki. Lubię sporty ekstremalne, gdzie bym się lepiej czul? Pewnie w parterze, bo miałem kilka lekcji judo i mi się podobało. - napisał na Twitterze dziennikarz, cytując Adam Małysza. Bez dwóch zdań walka "Orła z Wisły" przyciągnęłaby tłumy, jednak Adam Małysz nie zdradził, która federacja próbowała go zakontraktować. 

Sonda
Kto wygrałby walkę Peszko - Żyła?
Najnowsze