Adam Małysz

i

Autor: ART SERVICE Adam Małysz

Wyjątkowe zdjęcie!

Adam Małysz spotkał idola z dzieciństwa. To nazwisko znają wszyscy kibice, zmienił się nie do poznania

2023-01-10 16:40

Adam Małysz postanowił pochwalić się niezwykłym spotkaniem. Polski mistrz, który pełni obecnie funkcję prezesa PZN przyznał na swoich mediach społecznościowych, że miał okazję zobaczyć się z jednym z idoli swojego dzieciństwa. Tą postać znają wszyscy polscy kibice. Wielki mistrz zmienił się przez lata nie do poznania.

Adam Małysz postanowił podzielić się niezwykłym zdjęciem na swoich mediach społecznościowych. Okazuje się, że legenda polskiego sportu i obecny prezes PZN miał niezwykłą okazję, aby spotkać się z jednym z idoli swojego dzieciństwa. Tą postać znają wszyscy kibice. Trzeba przyznać, że wielki przed laty mistrz zmienił się nie do poznania!

Adam Małysz spotkał wielkiego idola. Fani dobrze znają to nazwisko

Okazuje się, że ostatnimi czasy Adam Małysz miał okazję spotkać się z wielkim przed laty niemieckim mistrzem, Jensem Weissflogiem. Były reprezentant Niemiec w skokach narciarskich, który cieszy się opinią jednego z największych skoczków w historii ma wielki szacunek u Małysza, który otwarcie nazywa go idolem.

- Spotkanie z idolem - napisał podekscytowany Adam Małysz na swoich mediach społecznościowych.

Fani widząc polskiego mistrza z niemieckim superskoczkiem zaczęli wspominać świetne występy Weissfloga, który cieszył się na całym świecie ogromną popularnością.

- Jens Weissflog latał, jakby mial skrzydła. Pieknie wygladal w locie. - napisała jedna z fanek w komentarzu.

Sonda
Czy nadal jesteś fanem Adama Małysza?
Adam Małysz nowym prezesem PZN
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze