Problemy prezesa PZN

Adam Małysz napotkał w Bischofshofen poważne problemy. O wszystkim opowiedział w TVN! W tym Polacy są lepsi

2023-01-06 16:40

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz pojawił się na Turnieju Czterech Skoczni. Były słynny skoczek, który obecnie jest dyrektorem. Adam Małysz przed ostatnim konkursem TCS w tym sezonie w Bischofshofen napotkał niemałe problemy. Momentalnie porównał Austriaków do Polaków. W tym jesteśmy zdecydowani lepsi!

Adam Małysz pojawił się w Bischofshofen na ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w tym sezonie. Słynny polski skoczek pełni teraz przy kadrze zupełnie nową rolę. Po pracy jako dyrektor sportowy Polskiego Związku Narciarskiego, zastąpił na stanowisku prezesa Apoloniusza Tajnera. W Bischofshofen napotkał się z poważnymi problemami, o których opowiedział na żywo na antenie TVN.

Halvor Egner Granerud DZIEWCZYNA: Kim jest Karoline Nilsen, dziewczyna Graneruda? ZDJĘCIA

Turniej Czterech Skoczni: Adam Małysz miał problem! O wszystkim opowiedział

Adam Małysz przyznał na antenie stacji transmitującej skoki, że miał poważne problemy z ulicznym ruchem, który był bardzo natężony. Wielu fanów próbowało dostać się na skocznię. Prezes PZN stwierdził, że tak dużych kłopotów w Polsce nie ma. W tym roku sytuacja w Austrii miała być wyjątkowo trudna.

- Tutaj zawsze były korki! Trzeba pochwalić naszą organizację. W Bischofshofen zawsze były problemy, ale teraz to przeszli samych siebie - przyznał Adam Małysz w TVN-ie.

Kilka minut później rozpoczął się konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Przed ostatnimi zawodami liderem TCS był Halvor Egner Granerud.

Wpadka Dawida Kubackiego przed konkursem w Bischofshofen! Takiej sytuacji nie było od dawna

Tak wyrosła córka Adama Małysza. Zobacz zdjęcia!

Skokomania | 28.12.2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze