Adam Małysz wzruszająco o małżeństwie córki Karoliny. Piękne słowa, aż łzy cisną się do oczu

2021-11-29 11:16
Adam Małysz i Karolina Małysz
Autor: ANDRZEJ LANGE / SE i PAPARA 53 / SUPER EXPRESS Adam Małysz i Karolina Małysz

Adam Małysz (44 l.) rozpoczął zimowy sezon w nowej roli w życiu prywatnym – teścia. Jego 24-letnia córka Karolina we wrześniu wyszła za mąż za Kamila Czyża. Legendarny „Orzeł z Wisły" opowiedział nam o emocjach, które przeżywał po tych zmianach.

Młoda para mieszka w Krakowie. – Karolina z Kamilem są razem już blisko 10 lat. Od czterech lat studiują w Krakowie. Nie było więc tak, że pojawił się ktoś nowy w rodzinie. Wszystko przyszło naturalnie. I są duże podstawy, by wierzyć, że będą szczęśliwi. A jak córka jest szczęśliwa, to i ja jestem szczęśliwy – mówi „Super Expressowi” Adam Małysz, który w roli dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego wspomaga teraz reprezentację skoczków narciarskich w Pucharze Świata w Ruce w Finlandii.

NIE PRZEGAP! Michal Doleżał grzmiał po skoku Kamila Stocha! Trener Polaków musiał to powiedzieć głośno

Szalony miesiąc w domu Małyszów

Wrześniowy weekend miał wyjątkowy i szalony charakter w rodzinie Małyszów. W sobotę odbyły się ślub Karoliny i Kamila w kościele w Szczyrku oraz wesele. W niedzielę były poprawiny. A w poniedziałek Izabela Małysz, mama panny młodej, wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”. Młoda para ruszyła wkrótce w podróż poślubną – najpierw na grecką wyspę Santorini, a potem do Meksyku, który zajmuje szczególne miejsce w sercu Karoliny, absolwentki amerykanistyki oraz politologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Podobnie jak Hiszpania. Właśnie w Barcelonie doszło przed dwoma laty do zaręczyn Kamila i „Mychy” – tak Kamil nazywa swoją wybrankę. Z kolei zięć Adama Małysz jest absolwentem krakowskiej AWF.

NIE PRZEGAP! Adam Małysz bez ogródek o słabych skokach Dawida Kubackiego! Wskazał, gdzie leży problem

Adam Małysz szczerze o zięciu

– Wysportowany młody człowiek. Jeździ na motocyklu crossowym i na quadzie. Miałem okazję widzieć, że dobrze prowadzi auto – ocenia Małysz, który przez kilka lat rywalizował w rajdach samochodowych cross country.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze