Michal Doleżał grzmiał po skoku Kamila Stocha! Trener Polaków musiał to powiedzieć głośno

2021-11-28 18:51

Niedzielny konkurs w fińskiej Ruce nie przyniósł przełamania polskich skoczków, którzy od początku sezonu 2021/22 Pucharu Świata sprawują się poniżej oczekiwań. Do problemów Biało-czerwonych z formą doszła również nieprzewidywalna pogoda, która dała się Polakom we znaki. Po słabym skoku Kamila Stocha, Michal Doleżal nie krył swojego oburzenia i głośno powiedział to, co myśli.

Polscy skoczkowie nie rozpieszczają swoim fanów od początku nowego sezonu Pucharu Świata, prezentując niezbyt udane skoki, przez co mają oni problemy nawet z zakwalifikowaniem się do drugiej serii. Po sobotnich zmaganiach na skoczni w Ruce, gdzie drugi skok mieli okazję oddać jedynie Kamil Stoch i Piotr Żyła, w niedzielę awans uzyskał jedynie "Wiewiór" i Jakub Wolny - który ostatecznie okazał się najlepszy z Biało-czerwonych. Po swojej próbie Kamil Stoch był mocno niezadowolony, podobnie jak Michał Doleżal, który skomentował próbę swojego podopiecznego.

Kamil Stoch przekonał się, jacy naprawdę są jego fani. Wystarczyło jedno zdjęcie skoczka, żeby wywołać prawdziwą lawinę

Fiński obiekt podczas weekendowych zmagań dał się we znaki lwiej części zawodników, przede wszystkim przez nieprzewidywalny wiatr w plecy, który pokrzyżował plany wielu skoczkom. W niekorzystnych warunkach przyszło skakać również Kamilowi Stochowi, który osiągnął zaledwie 121,5 metra, co dało mu ostatecznie 41. miejsce. 

Ukochana Piotra Żyły szokuje. Półnagie zdjęcie, przesłaniał ją tylko kawałek ręcznika

Poznajcie bliżej trenera polskich skoczków i jego rodzinę, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Michal Doleżal skomentował warunki, w jakich przyszło skakać Kamilowi Stochowi w Ruce

Tego, w jakich warunkach przyszło skakać Stochowi nie pozostawił bez komentarza Michal Doleżal, który nie gryzł się w język tuż po tym, jak zobaczył wynik swojego podopiecznego - Nie dało się skoczyć. To niemożliwe, żeby przy takim wietrze mu jeszcze odjęło punkty - wypalił trener Biało-czerwonych po nieudanym skoku Kamila Stocha, po którym jeden z liderów naszej kadry nie awansował do serii finałowej. Niestety dla Stocha, system odjął Polakowi jeszcze 0,7 punktu.

Piotr Żyła bezlitośnie podsumowany na antenie TVN! Potwornie mu się oberwało

Sonda
Skoki narciarskie w Wiśle 2021 - czy wybierasz się na skocznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze