Piotr Żyła

i

Autor: Paweł Skraba / SE Piotr Żyła

Piotr Żyła bezlitośnie podsumowany na antenie TVN! Potwornie mu się oberwało

2021-11-27 20:23

Polscy kibice nie mają zbyt wielu powodów do zadowolenia po dwóch pierwszych weekendach nowego sezonu Pucharu Świata. Po słabych skokach w Niżnym Tagile, Biało-czerwoni starali się zmazać złe wrażenie podczas zawodów w Ruce. Tutaj poszło im jednak niewiele lepiej, a kilku przykrych słów o sobie mógł się nasłuchać chociażby Piotr Żyła, który bezlitośnie został podsumowany przez komentatorów.

Powiedzieć, że polscy skoczkowie spisują się w tym sezonie Pucharu Świata poniżej oczekiwań, to jakby nie powiedzieć niczego. Po konkursach w Niżnym Tagile, gdzie Biało-czerwoni nie zaprezentowali się zbyt dobrze, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i spółka mieli okazję, aby zmagać złe wrażenie podczas sobotnich zmagań w Ruce. Niestety po fenomenalnym skoku Kamila Stocha podczas serii próbnej, dalej nie było już tak kolorowo, a do serii finałowej weszli jedynie Kamil Stoch i Piotr Żyła. Polacy ewidentnie mają problemy w powietrzu, co doskonale widać po lekkiej zmianie w lądowaniu Piotra Żyły, na co uwagę zwrócili również komentatorzy na antenie TVN. 

Adam Małysz nie gryzł się z język po skokach Polaków w Ruce! Surowo ocenił Biało-czerwonych, ostre słowa

Komentatorzy TVN nie mieli litości dla Piotra Żyły! Potwornie mu się oberwało

Nie mieli oni jednak litości dla polskiego skoczka i w ostrych słowach podsumowali to, co Żyła pokazuje na skoczniach. - Piotrek jakby na siłę próbuje wyciągnąć chociaż pół metra, co odbija się na jego notach… Noty po 15 to może dostać junior, a nie mistrz świata - stwierdził jeden z komentatorów na antenie TVN po drugim skoku reprezentanta Polski, który był daleki od perfekcyjnego. 

Sprawdźcie, jakie relacje z dziećmi ma Piotr Żyła, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sam Żyła nie ma zbyt wielu powodów do zadowolenia, co zauważył w swoim wywiadzie po sobotnim konkursie w Ruce. Podczas pierwszych w tym sezonie zmagań na fińskim obiekcie, "Wiewiór" zakończył rywalizację dopiero na 23. miejscu. Najlepszy z Biało-czerwonych był Kamil Stoch, który uplasował się na 8. miejscu - poprawiając tym samym swoje 13, miejsce po pierwszej serii. W tym jednak nieco pomogły mu warunki atmosferyczne oraz rywale, którzy psuli swoje drugie skoki. 

Pech Dawida Kubackiego! Spełnił się czarny scenariusz, tego nikt sobie nie wyobrażał

Sonda
Skoki narciarskie w Wiśle 2021 - czy wybierasz się na skocznie?
Najnowsze

Materiał reklamowy