Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Ukochana Piotra Żyły szokuje. Półnagie zdjęcie, przesłaniał ją kawałek ręcznika

2021-11-29 19:46

Marcelina Ziętek postanowiła zaszokować. Wówczas, gdy jej ukochany walczył o punkty Pucharu Świata w Ruce, gwiazda TVN wybrała odpoczynek w Zakopanem, gdzie przebywa w jednym z bardziej luksusowych hoteli. Miejscówka jest dość okazała, ponieważ zawiera nawet saunę, z której skorzystała artystka, prezentując przy okazji swoje wdzięki na portalu społecznościowym Instagram.

Marcelina Ziętek jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom sportu i polskiego show-biznesu. Ukochana Piotra Żyły cieszy się ogromną popularnością dzięki swojemu występowi w jednym z seriali telewizji TVN, a także dzięki bardzo odważnym publikacjom w swoich mediach społecznościowych. Tym razem artystka udała się do Zakopanego, gdzie przebywa w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Tatrach. W trakcie wizyty dziewczyna członka reprezentacji Polski w skokach narciarskich zdecydowała się pokazać swoją wielką urodę przy okazji wizyty w saunie. Jej gorące zdjęcie w samym tylko ręczniku rozgrzeje każdego w tak mroźną jesień.

Justyna Żyła wstała rano i zrobiła to, o czym marzą w niedziele miliony. Jej dzieci będą zachwycone

Marcelina Ziętek uwielbia pokazywać wdzięki. Robiła to w przeszłości nie raz

Obserwatorzy Marceliny Ziętek na Instagramie zdają sobie sprawę, jak bardzo gwiazda lubi pokazywać swoją urodę i prezentować wdzięki swojego ciała. Aktorka znana jest z pokazywania się w obcisłych strojach kąpielowych, a jej fotografie zamieszczane w sieci zawsze wywołują lawinę komentarzy. 

Trener Bayernu szczerze o szansach Lewandowskiego na Złotą Piłkę. Nie ma cienia wątpliwości, padły ważne słowa

Aby zobaczyć piękne i odważne zdjęcia Marceliny Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Ziętek wypoczywa w Zakopanem. Jej chłopak walczy o sukcesy

O ile Ziętek przebywa z daleka od swojego ukochanego, który obecnie skupiony jest na osiąganiu jak najlepszych rezultatów w trakcie konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich, tak niewykluczone, że aktorka wspierała go, oglądając transmisje telewizyjne. Możliwe, że tak jak przy okazji letniego Grand Prix, artystka pojawi się w trakcie nadchodzącego konkursu w Wiśle, aby na własne oczy potrzymać kciuki za reprezentanta Polski.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze