Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Golla / Super Express Robert Lewandowski

Trener Bayernu szczerze o szansach Lewandowskiego na Złotą Piłkę. Nie ma cienia wątpliwości, padły ważne słowa

2021-11-28 13:02

Trener Bayernu Monachium, Julian Nagelsmann postanowił odnieść się do poniedziałkowego plebiscytu "Złotej Piłki", w którym wielką szansę na wygraną ma Robert Lewandowski. Trener "Bawarczyków" postanowił odpowiedzieć na pytanie, czy widzi Polaka ze statuetką dla najlepszego piłkarza globu. Szkoleniowiec nie ma cienia wątpliwości.

Robert Lewandowski może już w poniedziałek spełnić swoje wielkie marzenia i zostać laureatem prestiżowej nagrody "Złotej Piłki". Zdaniem mediów, walka o statuetkę zostanie rozegrana między nim a Leo Messim, który ma za sobą dobrą grę w barwach reprezentacji Argentyny w trakcie Copa America. Zdaniem trenera "Bawarczyków" - Juliana Nagelsmanna, to kapitan reprezentacji Polski bardziej zasługuje na uznanie w trakcie paryskiego plebiscytu.

Justyna Żyła wstała rano i zrobiła to, o czym marzą w niedziele miliony. Jej dzieci będą zachwycone

Robert Lewandowski ze "Złotą Piłką"? Trener Bayernu nie ma wątpliwości

Po zakończonym spotkaniu Bayernu Monachium z Arminią Bielefeld Nagelsmann stwierdził, że nie wyobraża sobie innego rozstrzygnięcia poniedziałkowego głosowania, niż wariantu, w którym Paryż ze statuetką opuszcza Robert Lewandowski. Trener "Die Roten" nie ma cienia wątpliwości, że to właśnie Polak zasługuje na nagrodę.

- Robert zasługuje na to, by zdobyć nagrodę. Utrzymał nieprawdopodobną formę przez cały rok. Tego nie dokonał żaden inny piłkarz – stwierdził Niemiec po spotkaniu Bayernu Monachium z Arminią.

Fatalne informacje dla Legii! Wielki gwiazdor odpada ze składu, nie pomoże w walce o punkty

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego z ceremonii odbioru Złotego Buta, przejdź do galerii poniżej.

Koledzy wspierają Lewandowskiego. Mueller za nagrodą dla Polaka

Podobnego zdania co Nagelsmann w sprawie plebiscytu jest Thomas Mueller. Pomocnik Bayernu i kolega Lewandowskiego z boiska zaznacza, że nie da się opisać zasług piłkarza dla klubu i dla reprezentacji Polski.

- Robert Lewandowski powinien zdobyć Złotą Piłkę. Nie ma nikogo, kto utrzymałby taki poziom w klubie i w reprezentacji - mówi pomocnik kadry Niemiec.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zgarnie Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze